| MamaligaCuCarnatzy a întrebat:

Ieri dupa ce m-am masturbat, am jurat pe rankul meu de la CS:GO ca ma voi lasa. Totusi, noaptea urmatoare, chiar inainte sa ma trezesc am ejaculat. A fost ceva involuntar, nu am stiut ce fac pur si simplu am ejaculat.De asemenea tin sa mentionez faptul ca, din cate stiu atunci cand am ejaculat stateam pe spate asa si nu am folosit nicio mana asa ca era mult mai greu sa ma masturbez deci cel mai probabil ca am ejaculat fara sa mi-o frec si ca a iesit foarte putina sperma, initial crezand
ca am facut pe mine.Pur si simplu, nu am vrut, ba chiar dormeam, a fost ceva involuntar. Se considera ca am am jurat stramb? Daca da, se considera si pacat si o sa si derankez la CS:GO sau doar una(si care se dintre cele doua). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca tu nu ai informatiile necesare si corecte in privinta ejacularilor involuntare din timpul somnului, denumite POLUTII NOCTURNE. Este vorba de un proces fiziologic absolut normal care se produce in cazul majoritatii baietilor adolescenti. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Dude, ca să îți explic cum stă treaba: Hormoni degajează o anumită tensiune, și ca să scapi de ori te masturbezi, ori în mod involuntar corpul va ejecta afară spermă ca o eliberare de tensiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost molestat sexual de o succuba. Poti face plangere.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Iti da ban steam... pacat

| Jeonghyeo a răspuns:

Esti silver 1?

| Sebastian67 a răspuns:

Am si eu problema asta, este perfect normal happy

| MamaligaCuCarnatzy explică (pentru Sebastian67):

Multumesc mult corbulalbrosu si Sebastian67!