| AlinInger a întrebat:

BUNA TPU! Imi fac mari griji pentru amicul meu pe care il cunosc de multa vreme. El a inceput sa asculte manele des si asta mi se pare nefiresc. Uneori ma gandesc ca s-ar putea sa fie din cauza despartirii de prietena lui. E normal? ce sa fac cu el?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca este problema lui ce fel de muzica asculta?
Poate chiar ii plac manelele...
De ce nu-l intrebi pe el si ne intrebi pe noi?
Probabil ca, este normal pentru el sa asculet ce vrea, se pare ca generatia noua este inebunita dupa stilul asta de muzica.

| Freya1 a răspuns:

Doamne fereste cum sa asculte manele? trebuie sa il ducem la un exorcist.
Fi serios sau serioasa ce ii fi foarte multi asculta manele in ziua de zi. Poate de placere, poate de suferinta nu este o tragedie asta si nu cred ca ar trebui sa il judeci pentru genul de muzica pe care il asculta.

| SG1995 a răspuns:

Cam asa ceva, si eu am patit-o, dupa ce am trecut 3 ora prin deziluzia unei relati unei inexistentat am bagat manele sa-mi mananc nervi, furia si suferinta. rolling on the floor

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate sa fie si din cauza despartirii dar si lui ii plac manelele ca altfel nu le-ar asculta.

| elena97890 a răspuns:

Asculta si tu cu el