| Marinamartau a întrebat:

Imi place de un baiat de acum 3 ani, dar el nu ma prea suporta.De cateva luni am observat ca tot intreaba numite prietene ale mele despre mine.Astazi am vorbit cu el la telefon dar la sms nu raspunde. Oare sa-i placa si lui de mine? Fundita cel mai bun raspuns

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din moment ce intreaba de tine, inseamna ca te place dar nu vrea ca tu sa stii

| neutrino a răspuns:

Te place numai la telefon.

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

Am o maaaare curiozitate : tie iti vin pe moment astea sau cugeti la ele? laughing)))

| neutrino a răspuns (pentru Vix999):

Ai o parere tare prosta despre mine. Incerc sa raspund la fiecare cu mare responsabilitate, atat cat sunt in stare, fara a avea pretentia ca sunt cele mai bune raspunsuri, dar cu speranta ca totusi as putea ajuta pe cineva. Nu stiu sa interpretez emoticoanele.

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

Daca imi permiti : nu am o parere proasta despre tine ci din contrawinking Poate nu am inteles eu corect raspunsurile tale dar nu le criticam...le admiram.
As avea si eu o rugaminte, daca se poate bineinteles.Cum eu nu iti pot da mesaj, scrie-mi si mie intr-unu cati ani ai. Atat vreau sa stiu big grin
Multumesc

| neutrino a răspuns (pentru Vix999):

Vezi mesaj.

| Cosmin1I a răspuns:

Sex on the phone

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Da, sunt sanse mari sa te place si poate nu iti raspunde la mesaje pentru ca sia consumat mesajelelaughing...da daca ati vorbit la telefon ne e probleme...succes!

| tiobio a răspuns:

Probabil e foarte timid si de aceea vorbeste cu tine doar la telefon dar eu zic sa nu renunti pentru ca pana la urma daca si el te place isi va face curaj sa-ti spuna asta in fata