| justblack a întrebat:

M-am despartit de un baiat, acel baiat nu imi mai vorbeste si nu ma mai baga in seama... isi pune prieteni sa ma intrebe ce fac si alte chestii. Problema e ca eu inca il plac si sunt asa fericita cand trimite pe cineva sa vorbeasca cu mine. Credeti ca inca ma place? Va rog mult funda!(toate parerile voastre imi vor fi de ajutor) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappyeu cred ca inca tine la tine dar nu vrea sa iti arate acest lucru, si de aceea isi trimite prietenii sa te intrebe ce mai faci etc, stii ca baietii sunt orgoliosibatting eyelashes. Poate ii este rusine sa iti spuna ca inca mai tine la tine si de aceea se si comporta asa.Mai asteapta putin sa vezi cum mai decurg lucrurile, si daca vor decurge la fel de bine ca si pana acum vorbeste cu el si poate o sa va impacati.
Baftahappy

5 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Probabil ca inca te mai place, nu poti afla asa, ar trebui sa vorbesti cu el.

| NatureSelf a răspuns:

Da Te place inca, dar nu are tupeul sa-ti transmita direct sentimentele e prea las. si e rusinos.

| AndruţHere a răspuns:

Este cu dus şi întors aici. Este posibil să mai simtăă ceva şi să nu mai aibe curajul să îţi spună asta, sau pur şi simplu eşti o fostă. Şi probabil crede că dacă te salută el primul, personal, îşi pierde demnitatea faţă de prietenii lui.

| alinak a răspuns:

Eu cred ca inca te iubeste dar acum ii este rusine fata de tine sa te intrebe din nou daca vreti sa va impacati pentru ca ii este frica ca nu va primi un raspuns pozitiv... pune picioarele in prag si intreaba-l odata daca mai vrea sau nu sa va impacati. bafta

| alinak a răspuns:

Eu cred ca inca tine la tine dar ii este rusine fata de tine sa te intrebe daca vrei sa va impacati. pune picioarele in prag si intreaba-l ce are de gand cu o voce autoritara?