| Blossomis a întrebat:

Buna TPU.MA ajutati si pe mine cu o mica problemaaa? Deci sa va spun:
-Imi place de un baiat f mult
-El acum e plecat la munte si vine Joi si o sa ma sune pe mine joi
-El pana sa plece a vrut sa ne prefacem ca suntem impreuna ca sa vada ce zice o fata daca noi am fi impreuna. Dar lui nu-i place de fata aia, vroia doar sa vada ce zice.Deci o sa ma sune joi si o sa ma intrebe ce a mai zis fata aia si sa mai vb.Problema este ca eu as vrea sa-i zic CA M-AM OBISNUIT CU CHESTIA ASTA DE A FI CU EL si as vrea sa-i zic ca as vrea sa fiu cu el fara sa ne mai prefacem. Ceva idei cum sa-i spun?
Sunt putin mai timida dar vreau sa stie ca il plac si ca vreau sa fiu cu el.Va rog mult ajutati-ma.
Dau funda.straight faceDEci ce sa fac in continuare? sa-i zic ce simt? voi ce parere aveti?
App :eu am 14 ani jum si el 15tongue

3 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai eu zic sa-i spui doar ca-l placi... daca si el te place iti va zice el sa fiti impreuna. oricum nu-i arata ca-l iubesti mult pentru ca va profita de chestia asta ...lupta pentru el. bafta:*

| Bubuuuu a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i spui tot ce simti si sa aflii ce simte si el.Cand un baiat vrea sa "se prefaca". ca este impreuna cu o fata nu alege orice fata, deci este posibil sa simta si el ceva pentru tine, mai mult decat prietenie. Cand vorbesti joi cu el, lasa timiditatea acasa! Cu ea in spate nu o sa reusesti niciodata sa te faci ascultata big grin. Multa baftaaa >:d< :X

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Nu prea inteleg de ce el a insistat sa va prefaceti ca sunteti impreuna doar ca sa-i aca in ciuda unei alte fete. daca tinea la tine nu facea asta(cel putin asta e parerea mea).eu zic sa-l lasi ca nu te merita. poti totusi sa vorbesti cu el si sa-l intrebi daca el chiar te place sau doar te foloseste

Succes!