| Loca a întrebat:

Maine vine iubitul meu care a fost plecat timp de 2 ani in strainatate dar sta numai 4 ore ca are o cursa (e sofer de tir) vreau sa ma intalnesc cu el el sta in tara exact cand eu sunt la scoala..Cum sa o conving pe maicamea sa nu ma lase maine la scoala?
Va rog fac orice pentru el!

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Sau fa altceva, dimineata mesteca ceva mancare nu o inghiti bea apa si scuipa tot afara ca si cum ai varsa si prefa-te ca esti palida si ca te doare stomacul, dar nu-i spune-i mamei tale ca vine iubitul tau in tara ca va deveni suspicioasa. Daca mai nevoie de sfaturi, nu ezita sa mi-le ceri...

3 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Chiuleste si dupa aia du o scutire de la medicul de familie.

| Loca explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Pai Diriga o suna pe maicamea daca vede ca lipsesc...
Am incercat am mancat creta, am luat 2 pastile de Avocalmin.

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru Loca):

Sau fa altceva, dimineata mesteca ceva mancare nu o inghiti bea apa si scuipa tot afara ca si cum ai varsa si prefa-te ca esti palida si ca te doare stomacul, dar nu-i spune-i mamei tale ca vine iubitul tau in tara ca va deveni suspicioasa. Daca mai nevoie de sfaturi, nu ezita sa mi-le ceri...

| Loca explică:

18.