| Deliaa94 a întrebat:

nu am mai vb cu fostul de o săptămâna, doar ca de câteva zile un prieten de a lui care e și prietenul meu, practic e comun îmi trimite conversații cu el ce vorbește, de ex aseară mi-a trimis o conversație in care el i-a spus fostului ce mai faci? Nu mai dai niciun semn de viața, iar el i-a răspuns beau după asta l-a întrebat unde? La tine acasă ținând cont ca e singur acasă i-a spus ca nu. Adică nu înțeleg de ce prietenul asta al nostru comun îmi trimite conversații cu el, acum ceva timp îmi spunea ca trec peste ca sunt tânăra etc, iar acum de câteva zile îmi tot readuce aminte de el de când nu am mai vb cu el!

6 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Învață să scrii, fata dragă! Lasă băieții, că **** găsești tu, mai încolo.

| Deliaa94 explică (pentru LaraClarice):

Ce îți trebuie fata? Nu ai loc de mine aici? Te a pus cineva sa citești sau sa îți dai cu părerea? Vezi poate ai lucruri mai importante de făcut, hai cius

| LaraClarice a răspuns (pentru Deliaa94):

In momentul in care postezi o întrebare pe acest forum public, oricine are dreptul sa o citească. Și de altfel, sa răspundă sau sa evalueze întrebarea, opțiune pe care o primești prin regulamentul forumului.
Ești agramată! Întrebarea ta nu e scrisă corect, nu ai virgula, ghilimele, alineat... Învață să scrii înainte să te preocupe viața amoroasă.

| Emma30555 a răspuns:

Ori e un joc între ei ori nu are destulă minte. E urat sa trimiți conversația cu cineva, e un om în care nu poți avea încredere. Posibil ca lui sa i dea conversațiile cu tine

| Sara1248 a răspuns:

E un joc de al lor, cu siguranta. Daca ar fi un prieten adevarat ar pastra ceea ce vorbeste cu fiecare pentru el. Cum iti trimite tie conversatii cu el, exact asa ii trimite si lui poze cu ce vorbesti tu. Nu fi naiba, trecutul e trecut. Treci peste, nu e un capat de lume, si nu baga in seama toate prostiile pe care ti le spune in mod indirect fostul. happy

| Sara1248 a răspuns:

Na.iva*