| alinutsata a întrebat:

nu stiu ce sa fac si am hotarit sa apelez la voi,sa va intreb pe voi ce sa fac, este vorba de mine si prietenul meu, am 14 ani peste 3 luni 15, si prietenul meu are 19 ani! si el mi-a spus sa fac dragoste cu el, si i-am spus ca o sa fac acest pas cind o sa fiu pregatita, dar il iubesc si vreau sa fac astasad ce sa fac? ma ajutati?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dulcicataaa a răspuns:

Pai cum sa-ti spun,faci asta cind esti pregatita,si cind tii ca vei fi cu acea persoana,nu trebuie sa faci dragoste din motivul ca cineva te constringe! e decizia ta,tu hotarasti,dar te sfatui sa fii atenta,baietii pot fi foarte smecheri,fac asta si dupa te lasa,daca ai incredere in el,fa asta,dar daca aveti o luna de cind sunteti impreuna iti spun sa no faci,ca e doar inceputul, ai sa ai timp sa faci asta, nu te grabi, si spune-i si lui asta, daca o sa te iubeasca o sa te astepte! sunt sigura! :* Bafta!
Fundita? :* :*

17 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Să mai AŞTEPŢI încă 2-3 ani!

Vezi alte DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Amicul tau se pare ca nu are succes la fetele de varsta lui si acum a hotarat sa te pacaleasca pe tine. Esti pregatita sa plangi, dupa aceea, ca nu ai avut noroc, si crezi ca-i mare " branza" sa devii femeie la aceasta varsta? In caz afirmativ, iti urez succes in indeplinirea marelui tau ideal!

| Medema a răspuns (pentru neutrino):

Foarte adevaratlaughing)! Unii ar fi in stare ca la 24 de ani sa se 'combine' cu copile de 14!

| єχcєєℓ a răspuns:

Da...te ajutăm peste 2-3 ani când ești gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca il iubesti si ca iti doresti mult sa faci acest pas cu el, dar, uneori, nu trebuie sa tinem cont doar de sentimente. Trebuie sa ne gandim si la sanatatea noastra, la ce e bine pentru noi.
De aceea, vorbeste cu prietenul tau si spune-i ca iti doresti foarte mult sa faceti dragoste, dar e mai bine sa asteptati, inca 2 ani, macar! Altfel, risti sa ai probleme maricele peste cativa ani.
Iti spun asta pentru ca si eu am fost intr-o situatie asemanatoare.M-a asteptat aproape 3 ani. Si la el a fost foarte complicat, dar impreuna am rezistat.
Daca tine la tine se gandeste mai intai la SANATATEA ta, daca esti sau nu pregatita d.p.d.v fizic, psihic si te va astepta. Deoarece esti mai presus decat o placere care dureaza putin.
Niciodata sa nu te lasi influentata, pentru ca, in viata, vei da de niste persoane care vor profita de naivitatea ta si de sentimentele pe care le ai.

O duminica faina! :*

| NuMaContrazice a răspuns:

Nu fii proasta!

| unknøwn a răspuns:

Jalnic.
Jalnic că la 19 ani se gândeşte să prostească copile de 14.
Dacă-i şmecher ia să prostească mă fete de vârsta lui, sau mai mari. E în stare? Normal că nu. Abordează fete pe nivelul lui, are 19 dar mintea de 14.

| BTWIN a răspuns:

Doamne cate proaste in Tara Romaneasca straight face ce dracu cauti cu unu de 19 tu mucosa?

| varcolaccc a răspuns:

Mica si prostuta happy Fa asta si dupa te va parasi si tu vei suferiwinking. Tocmai ce am scris despre asta acum cateva minute. Se foloseste de tine doar pentru a face dragoste. Dupa te va lasa balta. Chiar crezi ca te iubeste?

| xFluing a răspuns:

Asteapta pana te simti pregatita, este cel mai bine.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Trebuie sa fii curajoasa si sa fi foarte ascultatoare si sa fii sa-ti ai griija de partenerul tau eu zic sa astepti putin timp sa te pregatesti in putin timp happy

| JustRoxanne a răspuns:

Eu nu te-as sfatui sa faci sex cu el acum. Mai asteapta vreo 2 ani pana vei fi pregatita!

| 7639781254 a răspuns:

Trezirea, fato! Vrea doar sa te ****! O sa-ti dea papucii dupa ce il satisfaci! Sper sa te trezesti la realitate. Bafta! :*

| Babydin4you a răspuns:

In primul rand eu nu cred ca el tine la tine, din moment ce ti-a cerut asta ( mai exact sta cu tine doar sa te fu*a), eu una iti zic sa nu faci asta, adica eu zic ca tipul nu merita, daca chiar merita astepta ca acest lucru sa vina de la sine si nu iti erea el asta oh go on ..acum faci ce vrei, eu doar ti-am spus parerea mea :d. Bafta:*

| MorcovuNud a răspuns:

Pai 1. tu ai 14 el 19... sex-ul la 14 ani mai ales ca fata DOARE + ca tu nu ai vaginul format il ai mic si el ar penisul mare uite spre ex. colega mea de cls are 13 ani o facut sex cu unud e 17 si o duruto tare si are probleme vaginale sage si etc. si faza e k eu is baiat si stiu ca nu ma pot abptine o data ce vad goala o fata. deci daca are 15-16 ani nu zic ca asta e o problema dar trebuie prosteste mai ales ca suteti de 1 luna 1 ar trebui sa te gandesti sa iti intre ceva in corp doare! NU fi proasta! o sa fie cinuri pentru tine!

| madalinagaroafa a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna?

| alinutsata explică:

Am 1 an si doua luni impreuna cu el!