| anonim_4396 a întrebat:

Nu simt nimic cand fac sex, nici chef nu am, sunt fată, ce pastile ar trebui sa iau? As vrea un afrodisiac.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sex shop online gasesti afrosidiace

| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de situatii este recomandat si indicat sa fii consultata de catre un psihoterapeut sexolog cu care in cadrul unor sedinte de terapie sau de consiliere sa fie analizata si discutata starea ta de asexualitate. Este singura persoana capabila si autorizata d.p.d.v. profesional sa-ti explice si mai ales sa-ti indice modul in care va trebuii sa comporti sau cum sa procedezi pe viitor. Multa sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deci nu simți?
Depinde de foarte multe. De partener, de sănătatea ta.
Un sexolog specialist, ai nevoie.

| Eireann a răspuns:

Afrodisiacele cresc apetitul sexual dar nu imbunatatesc actul sexual in sine. Eu zic ca daca nu simti nimic in timpul sexului trebuie sa ii spui partenerului, sa vedeti ce poate fi schimbat, sa incercati lucruri noi pana gasesti ceva ce iti place.

| ForeverAlone97 a răspuns:

@CristidinBucuresti bineinteles ca dai block ratatule. Ce sa spun, fiecare cu cat poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa prostiile si sexul, nu esti suficient de matură sa faci sex, sexul se face numai in cadrul casatoriei cu soțul tau, esti casatorită? Ce varsta ai?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai in cadrul casatoriei? Aloo, mai evolueaza si tu, nu mai suntem in 1900 toamna.

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Comunismul a căzut în '89.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Stefancalin1997):

Serios? Nu stiam, eu ieri m-am nascutlaughing

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Bine ca dai nefolositor si eronat, fgm de bou.

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mda, se vede.

| armand69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce tampenii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciocolata neagra.
Miere
Ceai de cimbru
Avocado
Telina, da e buna si pentru femei pentru ca stimuleaza libidoul.
Ia produse naturale si nu medicamente, iei medicamente doar daca le recomanda medicul.

| Dana1999 a răspuns:

Mergi la un psihiatru. E o problema mintala.

| marapop a răspuns:

Nu fă sex