| crazy_5962 a întrebat:

Buna TPU.rasp urgent am nevoie de parerile voastre.Fostul iubit al prietenei mele cele mai bune s-a indragostit de mine ti sa precizez ca eu eram prietena destul de apropriata ca acest baiat. El doreste sa fim impreuna, pot spune ca mie nu imi este indiferent acest baiat, doar ca este fotul prieten al prietenei mele.Nustiu ce sa fac ca sa ii spun. Ce parere aveti sa fiu sau nu cu el? funda. urgent

Răspuns Câştigător
| Nobodyy a răspuns:

Depinde cat de mult ti la el si cat de mult la prietena ta. Daca il placi mult spune-i prietenei tale inainte sa fi cu el si daca iti este prietena va intelege. Daca nu.nu.Iar daca prietena ta inca tine la el eu zic sa cauti altul.Sunt destui.Succes.~Yoni.

6 răspunsuri:
| FunnyMoment a răspuns:

Buna.Atata timp cat ea nu mai simte nimic pentru el totul este ok.Daca iti este prietena foarte buna nu va avea nimic impotriva.
In schimb daca inca mai tine la el iti sugerez sa te gandesti de doua ori inainte de a face ceva gresit. Daca iti e prietena va accepta faptul ca va placeti/iubiti.big grin Sper ca te-am ajutat. Funda?

FunnyMoment

| anonim0015 a răspuns:

Din moment ce ai spus ca e fostul inseamna ca nu mai sunt impreuna, nu? Eu cred ca poti fi cu el, iar daca prietena ta se va supara inseamna fie ca nu-i pasa de fericirea ta, fie ca inca mai are sentimente pentru baiatul acela. kiss

| maryanaa a răspuns:

Daca e fostul prietenei tale si cea mai buna atunci mai bine o lasi balta sau mai bine incerci sa vb cu ea si sa o intrebi ce parere are daca se supara sau nu...sau gandeste-te cine e mai important pentru tine prietena ta sau fostul eihappybafta:*

| Pufuleteeee a răspuns:

Pai din moment ce s`au despartit si ei numai au nicio legatura eu zic sa-i dai o sansa. merita incercat. vezi daca iti place baiatulhappy si daca prietena ta spune ceva i spui si tu ca na... ea numai are nicio treaba cu el sa nu se supere si ea asa. si daca chiar nu iti place baiatul il lasi balta happy FUnditSaa?big grin

| gby_6323 a răspuns:

Dc sa o lase balta.Pai ai zis ca e FOSTUL iubit.deci practic ei nu mai sunt impreuna, si poate prietenei tale nu ii mai place de el.Asa ca nu inteleg, daca iti place de el, dc sa nu fii cu el?

| alexandra_4122 a răspuns:

Daca tie iti place mult de acest baiat combinate cu el pentru ca este fostul ei iubit nu se poate spune ca i l-ai suflat