| SuntFataInPlm a întrebat:

Sa incep cu inceputul...
Imi place de un baiat, si stiu doare ca il cheama Giulio, sunt in Italia de-o luna. Problema e ca nu sunt sigura ca imi place de el, am mai multe probleme, nu-l vad mereu la scoala, si cand il vad zambesc ca o idioata dintr-o data, mereu vreau sa-l vad, si ma gandesc la el, si tot felul de chesti in capul meu... cu el, cam ciudate, gen fantezi rolling on the floor Si daca imi place de el, ce sa fac? Ma omoara gandul ca-l vad asa putin, nu stiu aproape nimic de el, ma holbez ca toanta la el, nu ma vede, cand se intoarce, ma intorc si eu, sa nu ma vada. E inalt, mi se pare de 15 ani, eu sunt mai mica, dar lasati asta, ce sa fac? I-am cautat fb, foarte mult, nu dau de el, as vrea decat sa stiu mai multe despre el, sa ma holbez mai mult la el, ma linistesc, ma simt bine cand il vad, si mor cand nu. Ma duc la scoala mai mult sa-l vad pe el, bine si sa invat. Ce sa fac? Ajutati-ma Funda.

9 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Cand se intoarce, ma intorc si eu... da buna strategie ce sa zic, cu siguranta ii atragi atentia asa laughing

| SuntFataInPlm explică (pentru PreaDulcePreaFin):

rolling on the floorDaca ma holbez la el, pare ciudat rolling on the floor)

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Una e sa te holbezi si alta e sa intorci imediat privirea. arata-i ca iti place de el, zambeste-i, priveste-l in ochi, vezi cum reactioneaza

| Hakuouki a răspuns:

In sfarsit, cineva de care merita sa rad. Daca incepeai cu sfarsitul, era interesant, asa ai inceput cu inceputul. Si vad ca acolo, la cules de...scuze, in Italia, ai uitat de limba romana " si stiu doare ca". Eu zic sa stai cuminte, ca cine stie pe ce autostrada ajungi. Vezi de scoala, la 12 ani ai tai te joci deja cu fantezii?

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Ce să faci? să înveţi, şî lasă iubirea asta...

| SuntFataInPlm explică (pentru Tovarăşiemăligă):

Invat... Dar e vina mea ca imi place de el? -.- Asa e omu.

| elvis_4965 a răspuns:

In ce oras din Italia esti? big grin laughing)

| SuntFataInPlm explică (pentru elvis_4965):

De ce intrebi? laughing

| elvis_4965 a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Eram si eu curios pentru ca si eu sunt in Italia