| MariaIoana15 a întrebat:

Un băiat când face sex cu o fata ce gânduri are? Se gândește spre exemplu ca nu are tocmai corpul perfect? As dori sa știu.

Răspuns Câştigător
| Ciprianadv a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecaruia, poate fii stresat, daca e excitata, daca se simte ea bine, cum sa o duca la extaz, dar poate sa nu se gandeasca la nimic, adica sa nu fie concentrat pe ceea ce se intampla, pot sa se gandeasca si la ce te gandesti tu, daca o are prea mare/mica, raspunsurile sunt foarte variate, cum am zis depinde de personalitate, daca este o persoana sufletista, se gandeste la fata aceea si cum o iubeste, funda?=)

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei cam cat e kilu de cartofi la Kaufland ca sa nu isi dea drumul repede.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru suntserios):

laughing

| alina2k18 a răspuns:

Daca ai reusit sa-l exciti nu se mai gandeste ala ca nu ai corpul perfect si sani perfecti si craci de top model etc.
Mai mult conteaza sa fi activa si pasionala in patwinking nu sa stai ca lemnu si sa te uiti in tavan laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gândește, iti dai seama, daca ii iasă X/2 pe ultimul meci de pe bilet.

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde, laughing uni se gandesc si se roaga in mintea lor ca nu cumva sa le ''moara'' plua inainte de a reusi sa-si fi satisfacut pe deplin partenera si astfel sa scape de o asemenea... rusinica. rolling on the floor

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

La ce filme porno a văzut si vrea sa le reproducă cu tine.

| mastadont a răspuns (pentru suntserios):

Mare dreptate ai happy mai ales dacă e una care se mișcă bine.