| val31989 a întrebat:

Buna,TPU!
Un baiat care se pierde cu firea cand ramane singur cu tine,te place? Adica este un baiat in clasa cu mine,si mereu ma enerveaza,imi spune ca ma iubeste,si de cate ori e singur in preajma mea se balbaie, foloseste cuvinte de prost gust.Si nu pot scapa de el.Ma enerveaza la culme.Ce pot sa fac sa'si pearda interesul, sa nu se mai bage in vorba cu mine?
Funda pentru un raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| nely19 a răspuns:

Eu zic sa-l ameninti putin,alfel nu cred ca ai putea scapa de el, spune-i sa te lasa in pace daca nu vr sa aiba probleme si sa nu te determine sa iei masuri, si apoi pl si nu-l mai bagi in seama, trateaza-l cu indiferenta, pup fundita?

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Poarta-te un pic mai "barbatesc" cu el. Isi va pierde repejor interesul, in afara de cazul in care ar fi pe invers. laughing

| mona a răspuns:

Fi mai indiferenta cu el sau prefa-te ca nici nu exista

Răspuns utilizator avertizat
| CarmenElenaa a răspuns:

Nu ii mai raspunde la ce te intreaba, sau sa incepi sa il iei 'peste picior' adica la 'baza' big grin sigur atunci nici nu se va mai uita la tine big grin

| val31989 explică (pentru CarmenElenaa):

laughing crezi ca ii raspund la ce ma intreaba? laughing nuuu ...deloc

| Vanessa1990 a răspuns:

Ii spui sa te lase, sau pur si simplu, cand vine el la tine, stai putin sa nu creada ca esti chiar atat de nesimtita si dupa pleci; eu asa as face... Incerci sa il eviti