| AllieAmphetamine a întrebat:

Buna TPU...Va rog frumos sa ma ajutati...Imi place de un baiat(dar nu chiar sa lesin dupa el)dar faza este ca el crede ca l-am injurat si acum nu mai vorbeste deloc cu mine ce sa fac?crying(I-am cerut scuze nu a merscryingEu vreau sa fim prieteni dar nu stiu cum sa fac.Plzz ajutati-ma

5 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Buna!
cel mai bine ar fi sa gasesti un moment in care sunteti singuri si sa ii poti explica ca tu nu ai spus nimic de genul asta despre el

| master2000Vlad a răspuns:

Incerca sa lamuresti situatia, sa ii explici, iar dupa sa il saruti:).

Cs comunity http://www.profgamers.ro/forum/index.php

| CamiiBăă a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu elwinking Asaa singurawinking

| corina9700 a răspuns:

Daca tu i-ai cerut scuze inseamna ca l-ai injurat sau ca i-ai gresit cu ceva.Acum incearca sa repari totul vorbind cu el si spune-i ca ti-ai cerut scuze pentru ca nu suportai sa fie suparat pe tine chiar daca tu nu i-ai facut nimic. Explicai ca nu ai vorbit si nici nu l-ai vorbi de rau fiindca il consideri un prieten bun.P.S. Daca va impacati sa nu inceri sa devii cea mai buna prietena cu el pentru ca atunci nu vei mai avea nici o sansa.

| AllieAmphetamine explică:

Mai nou mi-a zis ca nu mai vrea sa mai avem nicio legatura ca sa nu mai vb niciodatacrying(.