| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! va rog sa imi da-ti si mie un sfat.Nu stiu cum sa procedez.Sunt impreuna cu iubitul meu de 3 ani si jumatate,dar problema este ca mie imi place sa ma plimb,sa ma distrez,sa dansez,sa ies prin oras.(pe scurt imi place sa imi traiesc viata! desi in tot timpul care am fost impreuna cu el am stat numai pe acasa, am iesit doar cu el.Implinesc in curand 20 ani si simt nevoia sa ma distrez, sa dansez.Dar prietenul meu care este mai mare cu 1 an ca mine,nu ii place.El prefera sa stea pe acasa(in tot timpul asta nu am iesit nicioata cu el la dans).Eu sunt o fire caruia ii place sa se plimbe prin parc,pe bulevard etc).De zilele orasului imi place sa ies,imi place si balciul(va rog nu radeti).Non stop as sta in balci cand vine in orasul meu! Nu stiu cum sa il fac pe prietenul meu sa iasa se ne plimbam, sa dansam.Acum vin zilele orasului,nici nu vrea sa auda ca vreau sa iesit in oras,dar cred ca o sa ies cu prietenele.,As vrea sa il fac sa inteleaga ca viata e scurta, si ca trebuie sa ne distram acum cand suntem tineri.As vrea sa ma plimb cu le prin parc, sa iesim prin oras mai des..etc.Dati-mi un sfat va rog. fundita!sadsad

P.S.:

8 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Daca nu te simti implinita din acest aspect parerea mea este sa renunti. Este placut sa te distrezi si cu prietenul. Explica-i ce simti poate isi va schimba atitudinea putin... oricum mi se pare aiurea tare aceasta chestie pentru ca si eu sunt genul care imi place sa ma distrez. Nu as rezista atata timp cu o astfel de persoanalaughing)

| neutrino a răspuns:

Sunteti doua persoane diferite si nu va poate uni decat sexul.

| SakonSIUkon a răspuns:

Renunta la el daca te deranjeaza de ce sa fi cu cineva cu care nu te potrivesti? Iti zic eu de ce, ca sa te certi, sa iti para rau si dupa aia sa pui intrebari pe TPU categoria dragoste si sex laughing))

| SakonSIUkon a răspuns:

Daca nu ii place nu prea ai cum..nu poti sa fortezi un om sa ii placa ceva..nu ii place cu adevarat si nu are farmec dupa aia.

| SakonSIUkon a răspuns:

A da scuza-ma nu am luat in calcul asta..probabil ca s-a schimbat probabil ca ii este rusine cu tine... poti termina rapid spunandu-i daca ma iubesti respecta-mi dorintele si iesi cu mine ce rost are sa-l barfesti pe TPU pe bune adica ai consumat timp.

| SakonSIUkon a răspuns:

Nicio data nu se stie ce poate gandi o persoana trebuie sa fi atenta si pregatita...

| GinaGina a răspuns:

Fi ma iubitoare, spune-i ca asta te-ar face fericita si implinita iar daca te iubeste cu adevarat o sa faca un efort pentru fericirea ta .....alt sfat nu prea am:*