| FreedomAli a întrebat:

Bună TPU! Vin cu o nelămurire care probabil îi va uimi pe câţiva cititori de aici. 18+

Mă aflu într-o situaţie şi aş dori cei care au cunoştinţe şi sau experienţa necesară pentru a înţelege întrebarea să răspundă.

Aşadar, curiozitatea mea este de ce bărbatul cu care eu am o aventură, el fiind căsătorit şi având şi un copil, alege ca în momentul când noi întreţinem relaţii intime, să se termine în mine? Noi avem o relaţie strict sexuală de o perioada scurtă de timp, ţin să precizez. Aştept răspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| Corazoncontento7 a răspuns:

L-am rugat pe amicul meu să posteze întrebarea în numele meu, deoarece nu voiam neapărat să-mi fac un cont separat. având în vedere că poate nu voi intra foarte des.și mi-am zis că nu are rost să-mi fac cont pentru o simplă întrebare. Plus că am anumite rețineri în a îmi face conturi pe diverse site-uri..indiferent cât de sigure ar fi ele.

29 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu- i pasa daca ramai insarcinata sau nu, e problema ta. Si tatal natural al fiului meu mai mare adoptiv era insurat cu 2 copii si a conceput pe fiul meu mai mare cu o angajata de 17 ani si apoi nu l- a mai interesat de ea si ea avnd o situatie dificila in familie l - a lasat la spital cand copilul avea 5 zile.Te incurajez sa te rogi lui Dumbezeu sa te ajute sa ai un sot numai al tau, nu te mai lasa folosita de sotul infidel al alteia.

| Violleta2022 a răspuns:

Ups, acum am vazut ca tu esti barbat ...deci esti un pic gay, iar barbatul ala insurat este sub acoperire, daca are si nevasta cu copii.
Ma rog, in afara de boli sexuale (daca le are), nu ai ce lua de la el si nici cum ramane gravid, odata ce esti barbat.

| orailibrail a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu nu cred asta.
Poti face sex si fara prezervativ

Protejarea partenerei (iubitei) se face si alegand sa o faci intr-una din zilele nefertile

| Violleta2022 a răspuns (pentru orailibrail):

El este barbat si are o relatie sexuala cu alt barbat, care-i insurat.
https://www.tpu.ro/utilizator/acanll

| FreedomAli explică (pentru Violleta2022):

Draga mea, acest cont este este utilizat de un tip şi o tipă. Întrebarea vine din partea unei femei!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca vrea un copil si cu tine.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Emilian65):

El este barbat tot barbat si are o relatie sexuala cu acest barbat insurat.
https://www.tpu.ro/utilizator/acanll

| FreedomAli explică (pentru Violleta2022):

Iubuta, nu te lua dupa numele de utilizator, in spatele lui poate fi oricine, de orice sex. Repet, intrebarea vine din partea unei tipe!

| Corazoncontento7 a răspuns (pentru FreedomAli):

Unei tipe, ha? laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru FreedomAli):

Sa spunem ca nu are importanta nickname-ul masculin pe care l-ai ales "FreedomAlin", dar are importanta ce ai declarat chiar tu pe profilul tau, ca esti de gen "masculin" si in plus ai profil de barbat.
Uite aici, profilul tau inainte sa-l ascunzi:
https://imgur.com/4NDsRnm
Imi pare rau pentru tine ca te-am demascat, dar cand declari una, fii consistent in ce declari, ca altfel dovedesti ca esti mincinos.

| FreedomAli explică (pentru Corazoncontento7):

Pisiiirolling on the floor

| FreedomAli explică (pentru Violleta2022):

rolling on the floor))) esti amuzanta rău. Bravo, m ai demascat ce sa spunlaughing) cred că duci şi tu lipsă păpuşa.

| Corazoncontento7 a răspuns (pentru FreedomAli):

Ai fost demascat, i-auzi laughing)

| Violleta2022 a răspuns (pentru FreedomAli):

Lipsa de ce? Te referi la tine probabil!
Eu chiar am tot ce-mi trebuie si mai mult pe deasupra. Sunt adult, am copii mari, am casa si sot, am tot ce si-ar putea dori un om la varsta mea. Unicul lucru care imi lipseste, este imposibilitatea de a calatori acum, deoarece granitele sunt inchise.

| FreedomAli explică (pentru Corazoncontento7):

M-ai bagat la belele pisiiilaughing))

| Corazoncontento7 a răspuns (pentru FreedomAli):

Gata, acum s-a rezolvat. Mi-am făcut cont și e ok. Îmi pare rău că ți-am cauzat belele?

| FreedomAli explică (pentru Violleta2022):

Stimată doamnă călătoare. Am cerut părerea la întrebarea pe care am adresat -o inţial, iar dumneata ai început să îmi analizezi profilul şi sexul, ce importanţă are? Răspunde la întrebare sau treci mai departe.
Cât despre călătorit. şi eu călătoresc mult, am viztat multe locuri şi doresc să fac asta în continuare îmbreună cu tipa, prietena mea care a adresat întrebarea(love u pisixoxoLlove).

| FreedomAli explică (pentru Corazoncontento7):

Doamna călătoare(Jassmina), fostă angajată la ochii din umbră din cauza pandemiei a fost nevoită să lucreze de acasă, online. cred că a demascat mulţi utilizatori ai acestei aplicaţiirolling on the floor))

| Corazoncontento7 a răspuns (pentru FreedomAli):

Adevărat laughing trebuie să avem mare grijă, poate ne află și identitățiile

| Violleta2022 a răspuns (pentru FreedomAli):

Te inseli baiete! Sunt cetatean strain de vreo 3 decenii, locuiesc si muncesc in occident si am propria mea companie, asa ca am si timp liber cat doresc, sa fac ce doresc.
In Australia nu mai sunt cazuri de covid de peste 2 luni si nici restrictii. Totul a reintrat in normal, doar granitele sunt inchise neputand sa se calatoreasca peste hotare.
Sunt adult, deci ma prind repede de minciunile copiilor, nici tu nu esti mai rasarit decat unul iesit proaspat din adolescenta si apropo, un foarte prost mincinos.
Ti-am raspuns de altfel si la intrebarea ta, cea cu iubitul insurat.
Nu te speria nu sunt homofoba, dimpotriva! Am lucrat in trecut in corporatii alaturi de gay si lesbience si sincer, sunt oameni fani si la locul lor, ba chiar m-am simtit safe in prezenta lor, stiind ca nu imi vor face avansuri.
Nu ar trebui sa-ti fie rusine de orientarea ta sexuala, fiindca asta este o problema personala, care nu priveste pe nimeni, in afara de tine.
Situatia se complica atunci cand este vorba de un barbat insurat cu copilasi, fiindca adevarul iese la iveala intr-o zi si atat el cat si familia lor vor fii barfiti si afectati de homofobia care domina tara.
Homosexuali au fost dintotdeauna, doar ca au fost mai discreti si atata vreme cat lumea nu s-a prins, au facut ce si-au dorit.
Tu incearca sa fii constistent in minciuna, ca sa nu mai fii prins atat de usor.

| FreedomAli explică (pentru Violleta2022):

Comentariile au fost sub formă de glumă. Dar se pare că încă nu m-am făcut înţeles în ceea ce priveşte contraversata întrebare de ieri. Nu am nici o relaţie cu un bărbat însurat, iar dacă aş fi avut nu m-aş fi dat drept fată, la ce folos?! Amica mea aflată în aceasta situaţie a pus întrebarea de pe contul meu. Eu am o relaţie de 3 ani cu un bărbat şi nu mai locuiesc în România, nu că ar avea asta vreo importanţă. Ca să terminăm odata cu ideea cum că homofobie şi alte lucruri, eu sunt asumat şi de la vârsta de 15 ani mi-am făcut coming out ul în faţa părinţilor deci aţi înţeles totul cam pe dos, nu are relevanţă oricum. Am ţinut să vă răspund pentru ca să vă lămuriţi niţel.winking app. Nu poţi cunoaşte nici 0.5% o persoană care se află în spatele unei tastaturi, anonim. happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru FreedomAli):

TPU este un forum free, deci amica ta daca este inteligenta isi face cont separat, ca nu o costa nimic si nici nu-i ia mai mult de 2 minute.
Nici un om inteligent nu ar posta intrebari sexuale controversate, decat unuia caruia i s-a facut subit rusine de ce a scris si incearca sa se afunde asunda stangaci adevarul, afundandu-se in minciuni.
Ma repet, nu ma deranjeaza ca esti gay si nici optiunea ta sexuala!

| FreedomAli explică (pentru Violleta2022):

Păi se pare că nu ai observat schimbul de comentarii de mai sus lăsate între mine şi ea, tocmai ce şi- a făcut cont. Dacă erai puţin mai atentă observai acest detaliu. Nu înţeleg de ce insişti că m-aş ascunde în vreun fel. Ba mai mult, de ce mi-ar fi ruşine atât timp cât aici sunt anonim?!?!?! Nu are logică, oricum deja mi se pare uşor penibil că dau explicaţiile astealaughing nu îmi este ruşine să adresez nici un fel de întrebare ales, pe TPU, unde găseşti tot felul de grozăvenii şi fiecare se bucură de umbra anonimatului, nu mă cunoaşte nimeni ca să creez o îmbarligătură de genul. Mă rog.

| Violleta2022 a răspuns (pentru FreedomAli):

Atunci care a fost logica ta, sa-ti modifici datele contului?

| FreedomAli explică (pentru Violleta2022):

Pentru a evita ca cei care vor mai intra să răspundă să sa lege de chestia asta. De aceea am schimbat datele, să se concentreze pe întrebare. Dacă puneam întrebarea din perspectiva unui băiat atunci nicidecum nu foloseam acoperirea de fată, pentru că situaţiile sunt total diferite şi nu mă ajutau pe mine personal cu nimic răspunsurile cu privire la o tipă.

| Corazoncontento7 a răspuns (pentru Violleta2022):

L-am rugat pe amicul meu să posteze întrebarea în numele meu, deoarece nu voiam neapărat să-mi fac un cont separat. având în vedere că poate nu voi intra foarte des.și mi-am zis că nu are rost să-mi fac cont pentru o simplă întrebare. Plus că am anumite rețineri în a îmi face conturi pe diverse site-uri..indiferent cât de sigure ar fi ele.

| orailibrail a răspuns:

Placerea este mult mai mare, decat atunci cand se termina afara.

| orailibrail a răspuns:

Muschii tai, interiori, in acel moment, exercita o presiune placuta asupra organului sau.
Placerea fiind mult mai intensa.

| AteuI a răspuns:

Pentru placerea propie. Se simte mult mai bine cand ejaculeaza in vaginul tau. Tu ce simti cand o face?

| mihai69 a răspuns (pentru AteuI):

Ai mai văzut bărbat cu vagin?!?
@cam(p)ionul zilei: [acum 5 ore | Jassmina a răspuns:
Fiindca nu-i pasa daca te lasa gravida]
Poate numai dacă e Arnold Schwarzenegger, că numai el a reușit să rămână gravid...
On topic: de ce nu?!? Așa e plăcerea maximă, și poate să creadă că și pentru tine e mai deplină senzația astfel.