| AlexAndrei33 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa imi raspunda cineva care stie! Deci am facut sex cu iubita mea era virgina, dupa dezvirginare am mai facut a doua zi o ustura tare apoi 4 zile am luat o pauza, dupa care am continuat de duminica pana azi si se plange ca o ustura tare si ii vine sa faca pipi! Cand ii fac sex oral nu o mai ustura poate explica cineva daca e normal sau ce trebuie facut!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu ea la ginecolog, are o infectie sau rană de aceea o doare, si normal cind face sex oral sa nu o doara, ca doar nu o doare gura, o doare altceva jos de totlaughing parterul e defect.

| Adixuuu a răspuns:

Consultul ginecologic e obligatoriu la cel mult o luna de la inceperea actului sexual.

| Emilian65 a răspuns:

O ustura din cauza ca nu este lubrifiata complet. Folositi un lubrifiant special pentru asa ceva si veti vedea ca totul va fi bine.

| Alcyon a răspuns:

E posibil sa fie vorba de o cistita:
http://www.mymed.ro/cistita-dup-sex-cistita-lunii-de-miere.html

Sa mearga la ginecolog si sa respecte tratamentul prescris.