| Alina_4790 a întrebat:

Deci mie imi place un baiat care pana acum 4 luni nu vb cu mine dar de la un timp vb cu mine si ma mai baga in seama. Dar problema e ca o prietena de-a lui de fiecare data cand il vede ca se uita la mine vine il ia in brate, il pupa pe obraz, isi pune capul pe el si el nu reactioneaza ...sta si se uita la mine.CAnd nu sunt eu prin preajma o ia si el in brate.
Acum intrebarea mea este: baiatul asta ma place, si prietena lui face toate alea ca sa nu fie ceva intre noi?
Mentionez ca sunt multe chestii care au parut ciudate adica atunci cand eu plecam din cls pleca si el, cand intram in clasa intra si el si mai multe
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| flor_4630 a răspuns:

E clar ca te place.Prietena aia a lui de care spui, sta cu el sau sunt doar amici si-si permit dulcegarii d-astea? pentru ca s-ar putea ca ea sa stie ca te place si sa o faca intentionat.De ce nu vb cu el pe mess? afla-i id-ul.Asa afli daca te place sau nu. Daca te place bine. daca nu, fruntea sus.Mai sunt si altii la rand.winkingBafta!

2 răspunsuri:
| rony a răspuns:

Presupun ca e pusa de el acea prietena sa faca ceea ce face.Asa ca fii atenta sa nu aiba ganduri.ascunse.

| Saburo a răspuns:

Buna Alina happy ti-am promis ca o sa-ti dau un raspuns si aici deci ma tin de cuvant! Dupa discutia de aseara deja mi-am facut o impresie despre situatia asta si este cam clar ca tipa aia nu pare ca are de gand sa renunte prea usor din moment ce e genul care obtine tot ce vrea si face orice pentru a pune mana pe ceva... in acest caz baiatul respectiv. E clar ca stie ceva despre el si il are la degetul mic cum se spune altfel ma indoiesc ca el ar fi fost interesat de ea. Insa cine stie... poate ca si lui ii surade ideea de a avea 2 fete care se tin dupa el raised eyebrows oricum mai bine astepti sa se sature tipa aia de el ca e clar ca mai are si alte "victime" pe care sa puna ochii. Tipa nu duce lipsa de pretendenti dar e genul careia ii place sa fie mereu in centrul atentiei si sa aiba atentia tuturor baietilor.