| bymhyt a întrebat:

Bună, trebuia sa ma intalnesc cu o fată (prima noastră intalnire) si inainte de ziua sa ne intalnim parea incantată de idee si era de acord sa ne vedem. Cand sa ne vedem nu a mai raspuns la mesaje toată ziua si nu mi-a zis de ce nu a mai vrut sa ne intalnim sau ceva, nu mi-a zis nimic, de atunci nu prea imi mai raspunde la mesaje decat foarte greu si cand vrea! Ce parere aveti de asta si ce as putea să fac să ma intalnesc pana la urma cu ea?

Răspuns Apreciat de Editori
| Xpressurself a răspuns:

S-a razgandit. Asa sunt ele. Cauze pot fi multe. Cu femeile nu se fac afaceri ca acum vreau una acum alta. Nu setezi o intalnire cu ele si te astepti ca luni la 12:10 sa fie acolo. E loterie. Incearca sa le faci curioase, sa le starnesti interesul sa te vada. Nu crea obligatii. Trebuie sa insisti insa daca vezi ca nu merge da-ti liber si uita. Fa altceva, nu te atasa de cine nu merita.

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu te vei mai intalni cu ea. Asculta-l pe fratele tau...uit-o! Nu ar trebui sa fie nevoie sa iti dau mai multe explicatii, pentru ca e destul de evident care-i situatia. Cauta-ti alta.

| mihai69 a răspuns:

S-o spui lu' tac-su.

| alexalx1234 a răspuns:

Așa sunt toate. Îți spun că vor să te vadă, iar în ziua întâlnirii te lasă cu ochii în soare.

| Willis a răspuns:

Ce să mai faci?
Să o uiți și cauți alta.
Ea și-a bătut joc de tine.
Ca de mulți alții înaintea ta.
Revino la realitate, nu tot ce zboară se și mănâncă.

| felixf a răspuns:

Nu mai incerca, s-a razgandit ea, si-a gasit ea pe altul. Cauta alta, dar pe ea o poti uita. Daca va veni ea spre tine atunci sa fi atent sa nu te prinda iar in cursa.

| bymhyt explică (pentru felixf):

De ar fi așa ușor să găsesc alta!

| felixf a răspuns (pentru bymhyt):

Asta este in ziua de azi, daca esti prea deschis si te indragostesti iti da papucii daca esti mai retras te considera farier. Mi s-a intamplat asa ceva si mie, cu un mesaj, te-am vazut nu mi-ai placut, pa. Si asta a fost. scurt pe doi. Nu ai ce face. Stai in liniste o vreme si mediteaza. Ai sa-ti revii repede.

| intrebcenustiu a răspuns:

Da-i block

| MiticaPaun123 a răspuns:

Ti-a dat gherla varule
te duci cu alta simplu