| Danielaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Va rog sa ma ajutați cu un sfat. Am un prieten de 2 luni jumătate, asta dupa ce am stat eu o grămada după el și abia când am început sa îl resping m-a căutat. Are 21 de ani și este polițist, eu am aproape 18. Pana acum vorbeam 2-3 mesaje pe zi și mai mult de ‘’ te pup ‘’ nu am auzit de la el. Acum câteva seri am ieșit cu grupul nostru de prieteni, iar el mi-a propus sa mergem la o plimbare cu mașina, sa fumam o tigara. După ce ne-am sărutat o grămada, a început sa ma dezbrace, eu amețită fiind, la un moment dat când mai avea puțin de dat jos i-am spus ca nu pot sa fac chestia asta pentru ca sunt virgina, a înțeles, mi-am cerut scuze si el a zis ca avem timp pentru toate. Faza dubioasa e ca a început sa se comporte mai frumos, îmi zice ca ma iubește și ma alinta, m-a invitat in excursie la munte. Ce sa cred, va rog

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tu nu ai inca 18, si el si-a dat seama ca risca enorm daca forteaza nota.
Mai ai si tu putina rabadare, da bacul, intra la facultate, mai cunosti si tusi alti baieti.
Si daca o faci dupa ce implinesti 18 ani, nu ai efectiv nici o "garantie" ca nu te paraseste dupa maxim o luna, 2.
Asa ca, reciteste ce am scris mai sus, si fi desteapta, ai doar de castigat!
Si oricum e mult mai bine sa faci Petting, sa inveti cum reactioneaza corpul, ce simti, ce poti, ce vrei. si sa te familiarizezi cu corpul partenerului.
Mare atentie la igiena manuala a ambilor si jos la fel!

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut sigur simte dorinta si are intentia sa te... tufa.laughing Asa pe moment. Mai pe viitor greu de spus sau de anticipat. Cararile domnului uneori sunt extrem de intortocheate. Dar mai stii? doar incercand poti sa afli care ii sunt adevaratele intentii. Bafta. Succes. Si...multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Înclin să cred că omul vrea să te „corupă". Dacă doar pentru o singură dată, sau pentru o perioadă mai lungă sau nedeterminată... e greu de ghicit.
Doar tu ai putea să îți dai seama, cu mult noroc, în care categorie se încadrează.

| Emilian65 a răspuns:

Ca te iubeste si tine la tine.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ori si-a dat seama ca esti o fata cuminte si chiar vrea o relatie serioasa cu tine ori incearca sa te impresioneze ca sa te faca sa te culci cu el pentru ca esti virgina. Greu de spus.
Daca iar incearca sa te dezbrace atunci e clar a doua varianta.

| Jonas94 a răspuns:

Eu cred că ai făcut tu vreo infracțiune ceva, și a vrut să te sancționeze cu organul legii rolling on the floor.