| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, e foooarte important mai ales ca am doar 16 ani! Intrebare are lagatura cu baiatul de aici http://www.tpu.ro/......asi-liceu/
Am reluat legatura cu el.Totul bine si frumos, la fel de topita sunt dupa el.Si nu exagerez! Cand il vad ma ia cu tremurat si nu mai stiu ce e cu mine, parca mi-a luat mintile.Si imi spune el aseara ca vrea sa facem macar sex oral, ca el asa iubeste si o sa ma iubeasca mult daca fac asta cu el.Ca ce rost are sa mai astept un an parca.Sincer l-a cat sunt de moarta dupa el as face orice doar sa ma iubeasca,dar nu merita deloc sa fac asta! Ce sa-i spun? Nu vreau sa-l refuz, vreau sa-l aman ca sa se indragosteasca de mine...
Ce parere aveti de sexul oral la 16 ani? :((
Multumesc!

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Eu zic sa nu intri in jocul lui..este un fel de a te atrage si de a mai bifa una pe lista.
Doar asa iubeste el pe cineva? sa i se faca oral? Doamneee pe ce lume traim?
Daca tu nu te respecti, vei fi bataia lui de joc si te va folosi doar pentru necesitate.
Este alegerea ta si iti apartine in totalitate! impune-te si nu te lasa calcata in picioare.
O zi frumoasa sa aihappy

| mihai69 a răspuns:

Vrea sex oral? OK; depărtează-ți picioarele, apucă-l cu ambele mâini de după ceafă și bagă-l cu botu-n savarină!
Spune-i și că ai așteptat de ani buni să se ofere voluntar pentru asta!

| neutrino a răspuns:

Acest baiat merita rasplatit asa cum se cuvine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La a doua sau a treia intalnire deja ti-a vorbit despre sexul oral. Sansele ca acest baiat sa se indragosteasca de tine sunt extrem de mici. In schimb, sansele ca tu sa-i oferi sex oral si apoi sa afle jumatate de liceu, sunt extrem de mari.

Baiatul oricum iti place atat de mult tocmai pentru ca te-a refuzat, tu vrei sa-l faci al tau ca sa-ti demonstrezi ceva.

Sfatul meu este acelasi pe care ti-l va oferi orice purtator de creier: nu conteaza ce parere avem noi despre sexul oral, ce e important este ca esti la un pas de a fi ranita sentimental si apoi facuta si de rusine. Tempereaza-te ca sa nu ajungi sa iti dai singura cu stangul in dreptul.

| NameHarris a răspuns:

Salut sunt baiat am 19 ani happySi in spun sincer n-am mai auzit pana acuma ca un baiat sa-i ceara la o fata sa-i fac oral ca sa o iubieasca! este un motiv treaba asta.Il mai folosesc si eu cand vreau sa scap de una dar dac acepta clar ca eu dau sa se joace cu ea dupa aia nu-i mai rapsundhappy Eu te sfatuiesc sa nu faci treaba asta isi va bate joc de tinehappyPlus ca se lauda dupa aceea si vei avea de suferit Baftawinking

| anonim_4396 explică (pentru NameHarris):

Nu mi-a spus sa-i fac eu lui, a spus ca vrea sa-mi faca el mie...Eu i-am zis ca nu-i fac...In fine, e tare aiurea.

| NameHarris a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze incelesesem eu gresit nu prea am avut rabdare sa citeschappy

| corhaz a răspuns:

Si mai zic femeile ca sunt mai destepte ca barbatii.cu unele putem sa ne jucam cum vrem si inca femeia e mai desteapta.

| sined99 a răspuns:

Cand mi-ai raspuns prima data la una dintre intrebarile mele, te-am considerat foarte intelgienta. Mhm... Nu pot spune ca mi-am schimbat radical parerea pentru ca dintre toate starile umane, cea in care ai aceasta iluzie de "indragosteala", produce schimbari majore in felul propriu de gandire si de perceptie a lucrurilor. Desi este greu, sfatul meu este sa gandesti la rece si iti spun din experienta mea ca baiat ca iubirea nu se realizeaza prin sex oral, iar baiatul care iti cere asta inca de la primele intalniri e baiatul care doar asta cauta.