| 3udoareu a întrebat:

vreau sa va cer o parere. Cred ca mi-am gasit baiatul visurilor, sincer. poate pare aberant dar am un sentiment interesant ca de data asta o sa mearga si in plus, si el zice ca sunt ceea ce isi doreste.Eu 17 ani, el 19 si suntem imp de 2 sapt ( nu radeti). urmeaza sa plece in strainatate in curand si as vrea sa ma culc cu el ( eu sunt virgina) ...adv e ca si eu vreau sa fac sex dar si el ma preseaza un pic si zice ca asa va fi sigur ca il astept si ca sunt si voi ramane numai a lui in tot timpu asta cat e plecat. el urmeaza sa plece in mai putin de 2 luni..credeti ca se merita sa ma culc cu el si apoi sa sufar inca 6 pana se intoarce? el a zis ca ar astepta si 8 luni pana vine iar in tara dar e destul de mult cred eu.

14 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca doresti sa te culci cu el, culca-te, dar fara sa visezi ca aceasta relatie va fi eterna.

| fuzzer a răspuns:

Este strict decizia ta. Daca tu spui ca e baiatu visurilor tale, un fel de Brad Pitt, probabil se merita.Nu rata aceasta ocazie, sa fim seriosi un baiat care chiar apreciaza si simte ceva pentru o fata ii cere asa ceva? Eu personal n-as fi in stare, mai presus de asta, si sa plec in strainatate, si acolo cunosc 15 mii de fete/femei.Decizia iti apartine in totalitate, daca il crezi fidel si nu-l crez i in stare sa te insele cu alta, fa-o! Dar tu vei fi cea care sufera.Inainte de orice placere gandeste-te si la consecinte, ca nu totul consta in :"Ne-am pus in pat, si ooh, si vai". Bafta!

| 3udoareu explică (pentru fuzzer):

Nu e asa sigur ca vrea sa mai plece. dar eu vreau sa plece, e mai comod asa. Eu am mai mult timp pentru scoala si el strange bani ca sa isi ia masina.

| Xenya a răspuns:

Daca doresti sa ii indeplinesti capriciile lui de "disperat"poti sa iti incepi viata sexuala cu el, dar sa nu iti imaginezi ca o sa aveti o relatie eterna si chiar dincolo de eternitate.

| NnDWtf a răspuns:

Daca te-a luat cu "asa voi fi sigur ca vei ramane a mea" fii sigura ca vrea doar sa se culce cu cineva inainte sa plece in strainatate. Dupa, nu te mai cunoaste.

| 3udoareu explică (pentru NnDWtf):

Eu il cred. daca vroia doar sex se ducea la o curva ca are destule "pretendente " si mereu il suna cate un prieten in timp ce vorbeste cu mine la telefon si ii zice " ba, hai la curve" si el zice "nu merg ma nicaieri, eu vreau sa vorbesc cu nevastamea". daca vroia sa **** nu se chinuia cu mine sa incerce sa isi faca o relatie serioasa.

| NnDWtf a răspuns (pentru 3udoareu):

Te-ai gandit ca el si prietenul sau au vorbit sa faca asta? Ca sa te preseze?
Ceva gen : nu-mi dai tu, ma duc la altele.
Si te face fara sa iti dai seama sa vrei sa te culci cu el (din obligatie, ca sa vrei sa il pastrezi). Am facut si eu asta, dar fara ajutorul unui prieten, a mers, nu si-a dat seama.

| 3udoareu explică (pentru NnDWtf):

Mda...cred ca ai dreptate...thinking

| NnDWtf a răspuns (pentru 3udoareu):

Crede-ma, rar se intampla ca baietii pana in 25 de ani sa se duca la curve. Curvele sunt pentru oamenii de 30 de ani care s-au plictisit de neveste si nu mai au cum sa cucereasca alte femei. Astia in bucuria tineretii nu au nevoie de curve.
Iar fetele de 15-16 ani care sunt curve, sunt curve ca se *** usor, din prima saptamana apoi sunt lasate, luate de altii, si tot asa. In nici un caz ca vin X si Y la ele si ii spun "am auzit ca esti curva, hai sa te luam si eu si prietenul meu, double penetration sau oral + penetrare?"

| 3udoareu explică (pentru NnDWtf):

Ba chiar asa se intampla in satul ala laughing crede-ma big grin, stiu prea bine cum e acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| SisMusic a răspuns:

Nu este o optiune sa te daruesti lui daca va cunoasteti asa de putin timp si el urmeaza sa plece pentru o perioada asa de lunga de timp!
Ar trebui sa te retagi sa sa-i spui ca nu poti sa i te daruesti fara ca tu sa ii stai alaturi!
Daca o sa i te daruesti acum poate el cat o sa fie plecat o sa te insele (orice este posibil).
Cel mai bine este sa il astepti sa se intoarca!
Asta este strict parerea mea acum depinde de tine daca o sa ei decizia corecta sau nu!
Bafta in continuare!winking

| JenniferD a răspuns:

Din ceea ce ai zis el vrea sa faceti asta ca sa se asigure ca tu il astepti(iar daca tu te simti pregatita sa o faci fa-o, dar nu pentru rugamintile lui), mai exact o sa astepti cel mai probabil in zadar atata timp, dar tu de unde vei sti ca el nu Iasi gaseset pe alta, si ca pana la urma nu te-a dus cu vorba ca sa faca ce urmarea (in plus nu ai de unde sti sigur cat va ramane)....am mai auzit de astfel de "cazuri" si pana la urma fata a primit dupa vreo 2 luni un mesaj ca nu se mai poate, distanta e prea mare, chestii. Sa faci cum crezi dar te sfatuiesc sa nu pici intr-o asemenea plasa.

| Emy987 a răspuns:

Parerea mea este sa face ce iti spune inima dar ai mare grija daca o sa plece departe sunt sanse sa gaseasca pe cineva si sa te inlocuiasca si in plus timpul este mult prea scurt daca dupa 2 saptamani iti cere asta poate vrea doar o aventura de o noapte si gt sa se termine totul fi cu bagare de seama daca o sa vrei sa te culci cu el si nu uita sa te protejeziwinking