| SrnDeea a întrebat:

Buna Ziua! Am dureri si mancarimi in zona intima, mai exact in zona clitorisului! Parca e un cos! Ce as putea sa fac? Rog seriozitate

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i dai pace fiindca daca respectiva mancarime/iritatie nu este provocata de o infectie, va trece de la sine in urma unei corecte igienizari a "pasaricii". Ai putea folosi crema cu extract de galbenele cu care sa iti ungi portiunea respectiva a labiilor si a vulvei. Multa sanatate!

| Kiwibibilă a răspuns:

Iâuu s-ar putea sa ai o boala cu transmitere sexuală.