| EduardAlexandru122 a întrebat:

am o intrebare, am 16 ani, si o am de 16 cm lungine si 4cm grosime, este necesar pentru a satisface o femeie? grosimea e cam mica d-aia intreb.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea este mai mult ca OK. Poate un pic mai groasa nu ar strica.Asa cum o ai este numai buna pentru dezvirginari.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Daca vei gasi femeia care se va uita la un pusti de 16 ani. Oricum ai mai umflat masura pe ici pe colo.

| Emilian65 a răspuns:

Este mai mult decat suficienta.

| Roxxy95 a răspuns:

Poate 14 ai vrut sa spui, 4cm are un creion laughing Se masoara circumferinta.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Roxxy95):

Roxxysor, Un penis cu lungimea de 16 cm ca sa nu fie "jigarit" trebuie sa aiba minim 4 cm in diametru. Despre ce creion de 4 cm vorbesti tu?

| darrio2007 a răspuns (pentru Roxxy95):

Ai masurat tu un creion si ti-a iesit 4 cm diametru? Esti amuzanta.

| Roxxy95 a răspuns (pentru darrio2007):

Da, am masurat si al meu atat are laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Roxxy95):

Hopa,deci ai penis si ne anunti de abia acum. Cum ai masurato in erectie sau flasca?

| Roxxy95 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Creionul meu laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Roxxy95):

Buna,ti-am simtit lipsa happy

| sjgdhsa a răspuns:

Nu ai cum 4cm poate 10 dar nu 4

| TimoTimo a răspuns:

4 Cm grosime? o_O. Nu cred ca te referi la circumferinta, grosimea se masoara plecand de la un punct si "ii dai roata", ca atunci cand iti pui o curea.
Aia e grosimea.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TimoTimo):

Aceea este circumferinta. Grosimea = diametrul.

| Hyunakim a răspuns:

Ajunge, ajunge. Iubitul meu o are de 17, si 4 grosime, sieu ma multumesc cu atat.
Funda?