| Babliloniana a întrebat:

am o intrebare cam stupida, sunt baiat, am 16 ani si am o problema, o pot numi eu, in care facand sex cu iubita mea. Nu pot sa-mi dau drumul deloc si actul sexual poate tine 2:30 sau 3:00 fara sa-mi dau drumul, va rog ajutati-ma cu un sfat, ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles, incerci sa faci sex intre orele 2.30 si 3:00 si nu o prinzi disponibila, ori ce?

| kandaraki a răspuns (pentru Violleta2022):

Buna faza, mi-a placut!

| Babliloniana explică (pentru Violleta2022):

Nu actu sexual dureaza 02; 30 sau 03; 00 ore

| Violleta2022 a răspuns (pentru Babliloniana):

In cazul asta scrii: 2.5 ore sau 3 ore, nu 02:30 ori 03:00 ca nu-i corect si nu-i nici fus orar! happy

| kandaraki a răspuns:

Sa nu mai faci sex