| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema urgentaaaaa. Sunt virgina si. am vrt sa facem sex anal neprotejat eu si iubitul meu si am ajuns in momentul in care el si.a dat drumul dar nu in mine afara si mi.a atins doar putin fundul, insa imi e frica sa nu se fi scurs catre vagin sperma sa nu patesc altceva Doamne Fereste. Dupa m.am dus la baie si m-am sters cu servetele umede antibacteriene iar cand am ajuns acasa 10 minute intervalul de timp m.am spalat bine cu apa si sapun. Exista vreo sansa sa raman gravida straight face? Va rog ajutati.ma

Răspuns Câştigător
| mel24 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai gravida din moment ce el nu te-a penetrat! si sperma nu a ajuns in vagin happy

14 răspunsuri:
| DianaDidi95 a răspuns:

Stai linistita, nu ai ce sa patesti

| RAY a răspuns:

Nu

| Vix999 a răspuns:

In primul rand, daca ai facut sex anal nu te mai poti numi virgina. Asta una la mana.
Doi la mana, nu cred ca exista vreun risc.

| unknownn a răspuns (pentru Vix999):

Din punct de vedere moral. Din punct de vedere medical da.
Asta imi aduce aminte de perioada de dinainte de revolutie, cand fetele se... in fund ca sa ramana virgine.

| TheSmith a răspuns:

O sa avem un nepootel!

| hotdesire a răspuns:

Iubita stai linistita. nu e niciun pericol.

| Anonimagirl1 a răspuns (pentru hotdesire):

Mi.a spus cineva ca e posibil sa fiu gravida... Sa iau pastila de a 2-a zi chiar daca nu sunt sigura de asta?

| hotdesire a răspuns (pentru Anonimagirl1):

Iubita sex anal inseamna ca ti-a bagat-o in fundulet. Gravida ramai doar daca lasa sperma in interiorul vaginului. Nu lua aiurea pastila de a2a zi.

| monycutzza a răspuns:

Nu ramai insarcidata daca sperma nu a ajuns in vagin

| emil11 a răspuns:

Honey, sigur esti insarcinata. asta am patit-o si eu, acum sunt in 6 luni, o sa fie baietel... sad

| autoside a răspuns:

Tot raspunsurile pe care le cauti le gasesti pe www.sfaturi-mamici.ro, este un site bazat pe sfaturi pentru viitoare mamici si mamici.Sucess

| EveliñCodruTz1996 a răspuns:

Olo laughing, se sperie repede lumea, crezi ca spermatozoizi sunt de aia care fug neaparat dupa xx, (xx fiind celula de reproducere la femei)? rolling on the floor de nu este intrat forta in vagin nai treabawinking...

| Anonimagirl1 a răspuns (pentru EveliñCodruTz1996):

E normal sa ma sperii... E prima oara cand am facut asta. Ms mult pentru raspuns

| Anonimagirl1 a răspuns (pentru EveliñCodruTz1996):

E normal sa fiu speriata... E pentru prima oara cand se intampla.