| Adytza09z a întrebat:

Buna ziua colegi,aş vrea sa ştiu si eu niste raspunsuri la niste intrebari.
De ex; Mi a facut o fata sex oral si cand am ajuns la momentul culminant am ajaculat afara dar si pe piciorul respectivei fete.(involuntar, mai precis pe piciorul stang dar nu spre vagin partea aia, in zona muschilor exteriori

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum tipa era îmbrăcată. Ce motive avea să se dezbrace?

| Adytza09z explică (pentru anonim_4396):

Era dezbracata avea doar niste chiloti cu gaurele asa gen.
Nu i-am pus mana dupa acolo.
Nu am facut alcv. Vreau sa stiu raspunsu atata la ce am scris mai sus.

| kandaraki a răspuns:

Unde e intrebarea?
ce vrei sa afli?
daca e insarcinata sau ce?
esti prost daca crezi ca poti lasa o fata insarcinata in asa mod cum ai explicat tu, desi in ziua de azi copiii cred in tot

| Adytza09z explică (pentru kandaraki):

Mersi oricum de rasp.
Daca ai inteles ce am zis mai sus citez.
"IN CAZ DE A AJUNS SPERMA PE VULVA POATE SA RAMANA"la asta ma refeream.

| kandaraki a răspuns (pentru Adytza09z):

Nu poate sa ramana, dar sfatul meu e sa nu mai faci sex, asa la sigur nu ramane nimeni insarcinata de catre tine si nu se mai nasc asa specimente ca tine in societate.

| Adytza09z explică (pentru kandaraki):

Multam de raspuns.
Numa bine.

| cristi10grei a răspuns:

Clar a ramas

| Adytza09z explică (pentru cristi10grei):

Nu mi arde de misto zi da vrei sa mi zici un raspuns sincer.

| cristi10grei a răspuns (pentru Adytza09z):

Uff coane! n-are cum coane sa ramana! daca spermatoizi nu au intrat in contact cu vaginul nu are cum nu este posibil

| AlexandruInu a răspuns:

Nu nu are cum sa ramana insarcinata atata timp cat nu ai ejaculat inauntru. Spermatozoizii mor imediat cum dau de aer. Nu te mai gandii la asta si du-te si happy

| Adytza09z explică:

Vreau sa zic ca am facut treaba asta dupa ciclu a 7 zi.

| cristi10grei a răspuns (pentru Adytza09z):

Ma cone ce treba are ciclul cu ce spui tu aici De ex; Mi a facut o fata sex oral si cand am ajuns la momentul culminant am ajaculat afara dar si pe piciorul respectivei fete.(involuntar, mai precis pe piciorul stang dar nu spre vagin partea aia, in zona muschilor exteriori... daca e sex oral! :O

| Adytza09z explică (pentru cristi10grei):

Colegilor ma m gandit ca poate a mai ramas vreo picatura de sperma p undeva si na m vazut-o desta am zis.şi in legatura cu ciclu am zis ca din ce am auzit dupa ciclu sunt niste zile infertile deia am zis. Sper sa fie totu ok

| cristi10grei a răspuns (pentru Adytza09z):

Da coane sunt zilele, dar sa ramana gravida tu trebuie sa introduci penisul in vagin aiea se numeste sex! n-are treba oralu este oral sex e sex si ca ea sa ramna gravida sperma trebuie sa atinga vaginu sau sa intre in vagin. coane las-o asa nu-i gravida si...

| Adytza09z explică (pentru cristi10grei):

Asa sa fie colegule sa fie ok.Ma duc la o bere.happy

| cristi10grei a răspuns (pentru Adytza09z):

Esti belea sa mor, coane rolling on the floor sa ai pofta man

| AlexxAtA a răspuns:

Este absolut imposibil ca aceasta sa fii ramas insarcinata, daca aceasta era intrebarea.

| Adytza09z explică (pentru AlexxAtA):

Da aceasta era intrebarea.
Ştiu ca pentru uni suna naspa dar atunci nu iti vin in cap, pe urma te framanta ce ai facut.

| Floare_Kalyana_Diana_1983 a răspuns:

Am si eu o intrebare ......Cati ani ai?

| Adytza09z explică (pentru Floare_Kalyana_Diana_1983):

Raspunde la intrebare sincer si o sa ti zic si cati ani am. Vreau imati raspunsul.tau sincer.

| Adytza09z explică (pentru Adytza09z):

Da stiu ca suna aiurea dar vreau sa aflu raspunsu

| Adytza09z explică (pentru Floare_Kalyana_Diana_1983):

.Ştiu si eu elementele de de baza despre sex da am intrebat daca in caz de Doamne fereste a mai ramas o picatura prin pat si a ajuns in zona vaginului se poate ramane.La astea ma refeream.