| Belluuu a întrebat:

, daca pretena mea ar vrea sa ma prezinte parintilor ei ce inseamna asta?, si cum ar trebuia sa ma comport de fata cu ei si cum sa arat? n-ar trebui sa le sarut fica de fata cu ei nu?, dati niste detalii nu vreau glume proaste vreau sa imi ziceti cum sa procedez. si nesimtiti abtinetiva!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Fi gentelman -Cand ajungi la ei strange manca tatalui cu incredere nu ca un fatalau, rade la glumele lor dar nu ca un nebun laughing-asa mai cu juma de gura-nu intra in intimitati -laud-o pe fata lor cat de cat daca nu poti sa o faci la extrem.Nu va traget-i plame la fund si glume porcoase ca alea pe care le faceti voi doi cand suntei singuri si cel mai important nu le vb fata de rau (progenitura)-gen nu prea spala.nu face curat cum trebuie, ar mai trebuii sa nu sta toataziua in oglinada-si am lasta la final marea surpriza -Nu ramane la ei peste noapte chiar daca insista -Fubdita?:-D?

| Belluuu explică (pentru Danysan):

Apropo. cand fac cunostinta cu parinti ei. va trebui sa strang mana cu tatal ei si sa-i zic cum ma cheama etc... si cand mi-o arata pe maicasa va trebui sa-i sarut mana si sa ma prezint si ei. ca un getelman laughing)

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca fata vrea sa te prezinte parintilor ai dat de belea fratica, vrea sa iti pune streangu la gat ca ca sa o ceri in kasatorie tu nu fi fraier si fugi cat poti de departe fratica

| wolder a răspuns:

Inseamna ca vrea o relatie serioasa cu tine.
Te imbraci normal si te comporti respectos, ii saluti, le raspunzi la intrebari daca te intreaba ceva.
De preferat nu o saruti cand st ei acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

| Raiiiisa a răspuns:

Insemna ca tu esti mai important decat ceilalti pe care nu i-a prezentat parintilor.
Sa arati cat mai ingrijit, si sa te comporti respectos, sa ai grija la ce spui.
Nu cred ca ar trebui sa o saruti chiar acolo, dar nici sa te comporti rece cu ea, ca dupa vor crede ca nu o iubesti sau mai stiu eu.Ai putea sa o pupi pe o braz, sa o ti de mana, stii tu, gesturi tandre si finute.

Răspuns utilizator avertizat
| alezander12 a răspuns:

Daca vrei ceva serios cu ea vei face cunoshtintza cu parintii ei dar daca nu vrei ceva serios spune-i in fata ca nu esti de acord sa faci cunostintza cu familia ei....comportate ca un gentlemen...

| Diiisclosure a răspuns:

Abţineţi-vă* şi înseamnă că tot laba o s-o dai dacă mergi la părinţii ei. Sorry, bro.

| ElyNix23 a răspuns:

Mă, eu una nu știu ce ar trebui să faci. Fii tu însuți. Îmbracă-te normal și lejer, poartă-te cât mai natural. Dacă vrei s-o săruți, sărut-o pe obraz sau scurt pe gură. Nu french sau alte chestii.
Succes. happy

| Ianusik07 a răspuns:

Salut WatzZ
Prietena ta are intentii serioase daca vrea sa faca prezentari, vrea si ea sa auda opinia parintilor ce cred despre iubitul ei deci ar trebui sa te pregatesti pentru un asemenea eveniment ca sa lasi o impresie buna comportate adecvat nu te saruta vorbeste frumos, fii un adevarat gentilemen care isi iubeste partenera cu adevarat bafta

| S1vip a răspuns:

Deci, eu sunt fata, si prietenul meu a fost in aceeasi postura. Eu sunt de parere ca trebuie sa fii tu. Fă-i să aibă incredere in tine. și nu e o idee prea buna ca de la prima intalnire cu ei, sa le saruti fiica. Comporta-te normal.

| sergyula a răspuns:

Vrea o relatie serioasa asa ca parerea mea ar fi sa te imbraci normal si te comporti frumos. Parerea mea ar fi sa nu o saruti de fata cu ei din respect pentru parinti zic eu.