| gab0ru a întrebat:

Decand mi.am inceput viata sexuala am observat ca ejaculez foarte repede. Am 16 ani iar viata sexuala mi.am inceput.o cam acum 9 luni de zile. Am prietena stabila de 5 luni si am intretinut cu ea multe relatii sexuale. Problema mea este ca la primele contacte sexuale ejaculez repede insa dupa mai multe serii ejaculez din ce in ce mai greu. Daca maresc intensitatea penetrari la fel ejaculez foarte repede. Cum as putea sa rezolv aceasta problema?

6 răspunsuri:
| ZORRA a răspuns:

Nu e nimic asa e prima data tine 15 min si apoi 45. iubitul meu tine de prima data 45 de minute tine mult asa nu e nimic

| gab0ru explică (pentru ZORRA):

Problema la mine este ca la primul numar ma tine 1 minut, la al 2 cam 5, la al 3 10 si tot asa. din ce in ce mai mult. Insa daca maresc intensitatea penetrari iarasi ejaculez foarte repede.

| neutrino a răspuns:

Mai rar, mai batraneste, nu fi calic.

| gab0ru explică (pentru neutrino):

Nu are nici un sens raspunsul tau la ce am intrebat eu :-s.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Numere mah nu serii.
Pai si dupa tine dupa mai multe numere nu ti se pare normal ca de la un timp sa ejaculezi mai greu?
Daca maresti intensitatea penetrarii nu ti se pare normal sa ejaculezi mai repede?

Acum depinde cat de repede ejaculezi, dar in mod normal poti corecta pe fond mental.
Tine mah raul in tine cat poti de mult laughing

| gab0ru explică (pentru MandrilaVasileRadu):

Numere*, scuze. Este normal dar nu inteleg de ce la primul numar ejaculez foarte repede. Sau de exemplu de ce la al 3 numar dupa ce intensitatea penetrari la fel ejaculez asa repede?