| lalaksjdb a întrebat:

Buna ziua, nu mi-a venit menstruația mi-a întârziat, sunt șanse sa fiu gravida dacă partenerul meu doar si a introdus degetele si si a apropiat penisul însă nu l a introdus si nu s-a terminat in mine? Răspunsuri serioase ca eu sunt pe ganduri deși nu cred ca e posibil

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sansele sa fie o sarcina sunt mici.

| Frank51 a răspuns:

Adică s-a transmis wireless?

| lalaksjdb explică (pentru Frank51):

Din câte am auzit se pot transmite prin lichid

| Frank51 a răspuns (pentru lalaksjdb):

Trebuie să ai ghinion de ghinion să rămâi însărcinată așa, pentru că șansele sunt extrem de mici. Însă ca să te asiguri, așteaptă 2 săptămâni, apoi fă 2 teste de sarcină, cu 3-4 zile pauză între ele. Ambele teste dimineața la prima urinare. Dacă ambele ies negativ e ok.

| lalaksjdb explică:

Tin sa specific ca el se poate sa fii avut pe degete lichid preejaculator