| Oreo123 a întrebat:

Buna ziua TPU. Am vrut sa-mi incep viata sexuala alaturi de iubitul meu insa dupa 20 de secunde el si-a dat drumu...este ceva in neregula cu el? Astept raspunsuri serioase

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Emotiile si lipsa de experienta. Dar se intampla si in cazurile altora mai experimentati, de aceea trebuie sa puna barbatul si mana (si limba), ca sa faca o treaba buna.

| sltlp a răspuns:

Pai sa o luam la rand
-e virginel(o cauza posibila)
-nu are prea multa experienta(o cauza posibila)
-arati mult prea bine si s-a emotionat... poate(o alta cauza posibila).

| epurasu a răspuns:

Asa este la inceput! trebuie sa-l intelegi.

| ywar a răspuns:

Pai s-a spus deja: lipsa de experienta erotica, s-a excitat prea mult inainte si termina repede. Cu timpul il va tine mai mult sau daca nu schimba-l cu unu mai experimentat care te face sa te urci pe pereti de placere si care iti va oferi si orgasme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este virginel ca si tine, si prea expert la abuzat de labuta.

| stark47 a răspuns:

Nu e nimic in neregula stai calma si mai reincearca! probabil ca e foarte frustrat omu, fii si tu alaturi de el sa nu isi piarda incredere in sine

| corhaz a răspuns:

Este ejaculare precoce. data viitoare sa se masturbeze inainte de actul sexual.va rezista mai mult

| Maximilian191 a răspuns:

E Virginel? Sau poate doar fara prea multa experienta

| CosminCornel a răspuns:

Nu e vina lui. E vina ta. Il exciti prea mult. Da-i sa bea zeama de varza si incearca sa ii pui sare pe penis, ajuta la pastrarea ejacularii.