| idkpisi533 a întrebat:

imi place de un baiat si sunt foarte timida si nu pot sa-i spun chestia asta, dar vreau intr-un fel sa fac cumva sa-si dea seama de lucrul asta prin semne sau nu stiu ce. Ce as putea sa fac sa-i atrag atentia mai mult?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Regula flirtului: privit cateva secunde direct in ochii lui si zambit - fii cat poti tu de naturala. Apoi, cobori usor privirea, tot zambind. Si asta e. Daca nu s-a prins, repeta flirtul de fiecare data cand ai ocazia. Antreneaza-te in fata oglinzii.

Răspuns utilizator avertizat
| Lostlyric a răspuns (pentru nimportequi):

straight face

3 răspunsuri:
| SandraEve a răspuns:

Trebuie sa ii spui... oricat ai flirta tu, nu va arii sigur daca il placi, daca te joci, ce vrei tu de fapt