| Lolypup a întrebat:

mie imi place de un baiatdar o prietena de a mea tot zice ca e cu el pentru ca la sarutat odata dintr-o provocare. Dar eu sunt geloasa ca eu nici din provocare nu am facut-o si eu il cumosc din cls a 4 a si acum sunt a 7 a iar ea il stie de anul acesta. Nu stiu cum sa il fac sa ma placa si cum sa ii spun ca il plac ( nu stiu nimic despre relatii)

Răspuns Câştigător
| Mihaella01 a răspuns:

Deci trebuie sa te duci la el daca il cunosti dintra 4 a si ii spui ca il placi si vezi daca si el te place sau ii faci ochi dulci si faci tot felul de gesturi prin care sa-i demonstrezi ca il placi :*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| UnCorpSanatos a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el intr-o pauza doar voi doi daca nu reusesti sa iti faci curajul necesar, intra pe el pe facebook sau pe Y! M si intreaba-l dupa generalele introduceri cu buna, ce mai faci etc. daca lui ii place de fata aia, el iti va raspunde si cel mai probabil te va intreba si de ce si tu ii zici "ca ai inceput sa devii un pic geloasa de cand cealalta te-a sarutat" o sa ii placa asta iti garantez eu. big grin

| daniel957 a răspuns:

Zi ca iti place de iel