| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaa big grin in urma cu aproximativ 3 ore am luat Escapelle big grin mi se pare ciudat faptul ca nu am nicio reactie adversa ..varsaturi, bureri de burta thinking ce s.ar fi putut intampla? Nu si.a facut pastila efectu? Fundaa pentru un raspuns care ma poate ajuta :*

Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Esti ok, stai linistita! reactii adverse nu au toate femeile, unele nu au deloc, altele slabe, sltele destul de severe! nici n-ar fi indicat sa versi la 3 ore dupa ce ai luat-o pentru ca efectul ar fi compromis!
deci stai linistita ca isi face efectul happy

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti avea efecte adverse la doar 3 ore ed la administrare, inca nu s-a metabolizat.

| mona a răspuns:

Stai linistita ca nu e nicio problema nici eu nu am avut nici o reactie adversa cand am luat escapelle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa ai cateva efecte peste vreo 4-5 zile.

| Aly1Mus a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa tarziu?:O
Si cat tin? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Aly1Mus):

Tot cateva zile tongue