| Questions a întrebat:

Cand ati v-ati inveput viata sexuala?! la ce varsta?

7 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

| Alycaaaa a răspuns:

Eu mi-am inceput'o la 15 ani deoarece atunci cred ca eram pregatita sa o fac si daca o faceam de mai mica imi putea dauna la aceasta varsta.

| Gabriel04 a răspuns:

Cand am implinit 17 exact de ziua mea...asta a fost cadoul de la iubita:X eram de 2 ani impreuna, iar ea a considerat ca atunci a fost momentul pentru ambii.a fost supeeeeeer

| pUphyK a răspuns:

Cu o luna inainte de a implini 16... a fost superrr cu persoane pe care o iubesc shiu tin mult la ea tongue

| K3TtX a răspuns:

La 3 luni

| LaCrACrAzzY a răspuns:

Depinde de ce simti tu
daca ai agsit persoana potrivita
pentru a sti ca el e alesul trebuie sa stai cel putine jumate de an cu el
consider ca in ziua de azi media ar fi cam 15 ani
depinde de ce iti doresti tu cu adevarat

| dr1nco a răspuns:

17 ani