| Decebal1998 a întrebat:

Care ar fi reacția dvs dacă v-ați surprinde partenera/partenerul în timp ce vă înșală cu altcineva?

13 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ma altar la un threesome. pentru mine nu e problema pentru ca sunt conștient ca omul NU este proiectat sa fie monogam

| RAY a răspuns:

As felicitat-o

| Violleta2022 a răspuns:

Nu i-as reprosa sau spune nimic, dar as face zgomot ca sa ma vada si sa constientizeze ca l-am vazut, dupa care as pleca si as rupe acea relatie, pentru totdeauna.

Nu sunt genul care sa urle sa tipe sau sa faca scandal, dimpotriva, consider ca nu merita atat efort o jigodie oridinara daca ma inseala, asdar il elimin total din viata mea si imi vad de viitor, singura.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș aștepta să îi treacă căldurile. ( Poate că așa am și făcut...).

| helpforyou a răspuns:

Raspuns simplu si concis: relatia a ajuns la final.
Punct si de la capat.

| iulia0514 a răspuns:

Nimic! Doar ca în secunda doi i-aș face bagajele și desigur as divorța! Dragoste cu forța nu se poatehappy

| Hypefox a răspuns:

Cineva să-i pregătească colivă cu arpacaș, ca e prea multa munca si mi lene laughing

| Hollyg a răspuns:

Nu i-as spune absolut nimic, i-as da Block peste tot. As refuza categoric sa mai am vreo discuție cu el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hollyg):

Vai, ce crud laughing de aia nu mai poate ala ca ii dai tu block

| Hollyg a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu alte cuvinte, as proceda cum procedez cu gunoiul, il arunc la Cos si aia e. Nu stau sa discut sau sa explic sau mai rau sa cer explicații.

| Stonehard a răspuns:

Mi-as lua un popcorn si as privihee hee)

| dariaflorina a răspuns:

Pe moment as fi tare nervoasa și cred că i as spune cateva(nu înjurături ), și după când mă calmez, l as întreba de ce a făcut asta, care sunt motivele pentru care a făcut așa ceva

| Gugustelut a răspuns:

In primul rand as afce o poza apoi le-as da ca surdu-n tobe la amandoi.

Kiss love!