| agoodfriend a întrebat:

Care este motivul pentru care fetele sunt atit de naive si se complac in anturaje dubioase cu tot felul de golani? De ce nu au stima de sine? ASTEPT RASPUNSURI.

15 răspunsuri:
| Sexualitate a răspuns:

Oare e cazul să generalizăm? Toate fetele procedează astfel?

| agoodfriend explică (pentru Sexualitate):

Daca erai atenta la comentariile mele, ai fi observat ca am spus ca nu toate fetele sunt rele sub aspectul moralitatii. Din pacate fenomenul a scapat de sub control.Asistam la o nerusinare din partea lor, care de multe ori are valente pornografice. Pina la urma au ca rezultat o suspendare a valorilor, o nonsalanta pe care n-o inteleg, exhibitionism agresiv si o disolutiei a sfielii.

| agoodfriend explică (pentru Sexualitate):

Ar fi trebuit sa stii aceste lucruri, in calitatea ta de expert in psihologia sexelor

| CristiB93 a răspuns:

Aici mai conteaza si parintii lor, de educatia pe care au primit-o. Mie nu imi plac astfel de fete, care se tin dupa toti golanii, sunt proaste rau.

| agoodfriend explică (pentru CristiB93):

Ai dreptate! Lipsa culturii si a educatiei, dar si dorinta de a cistiga usor le imping catre actiuni defaimatoare. Daca ar fi una, doua sau o mie, nu ar fi o tragedie, din pacate sunt marea majoritate.

| CristiB93 a răspuns (pentru agoodfriend):

Da din pacate majoritatea, dar cea mai mare vina o are televizorul, cele care au fost educate de acesta, nu te poti astepta la ceva bun.

| agoodfriend explică (pentru CristiB93):

Eu nu dau vina pe media pentru lipsa lor de creier. Mai degreba cred ca e o boala generala. Le place golaneala, caci e mai pe gustul lor, si nu-si mai asuma raspunderea unor relatii serioase. In fond viata merita traita!

| AndyLavy a răspuns:

Sunt inconstienta, vor atentie si probabil asta este singurul mod de a obtine ceea ce isi doresc.Plus ca, sa ai un astfel de anturaj este la moda.

| Voidwithin a răspuns:

Cauta sa iasa in evidenta, sa para smechere.Dar de fapt ele ies cele pacalite, se trezesc ca au copii dupa noapte.

| agoodfriend explică (pentru Voidwithin):

Rorok nu stiu ce mai cauta. Dar stiu ca daca se va continua in acest fel, fetele bune vor fi rare precum diamantele. Stau si ma intreb unde se duce societatea noastra? Nu vreau sa par patetic, dar ma intristeaza ce vad.

| adriang95 a răspuns:

Există o teorie conform căreia, în viitor, bărbatul va deveni jucărie sexuală pentru femeie. Deja încep să apară toate aceste influențe, iar noi nu le prea putem controla.

| UngUrU777 a răspuns:

Pt ca ele stiu ca in ziua de azi greu pot iesi curate, si se duc pentru atentie pentru sex!

| agoodfriend explică:

Pacat ca nu va pasa de un subiect sensibil care ne influenteaza viata. In loc sa va expuneti parerea aici, preferati sa taceti. Tacerea inseamna ca sunteti partasi. Rusine!

| jointandsmyle a răspuns:

De obicei fetele cuminti cauta baieti vagabonti..pentru ca le place sa fie in centrul atentiei..sa fie ''protejate''..asta pana isi dau seama peste ce au dat..si cand incearca sa plece. upss. putine mai reusesc cu bine.