| David_David_1997_ZPwe a întrebat:

Cat de mult conteaza marimea la o fata, eu o am de 22cm si nu stiu daca e de ajuns?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care intr-adevar prenisul tau are lungimea amintita si in consecinta NU esti un agarici mincinos si laudaros, este cazul sa cunosti si tu care este adevarata parere a femeilor in privinta marimii ''sculei'' agreate de ele, asa cum reiese din afirmatia pe care a prezentat-o medicul specialist Dr. Nicole Prause :
„Un penis mare are riscul de a cauza durere în timpul sexului. Totuși se pare că femeile preferă în medie un penis de 16-17 cm lungime și aproximativ 12 cm circumferința, fiindca femeile își asumă acest risc în cazul unei partide de sex ''one night stand.", spune Dr. N. Prause.
https://unica.md/......-femeilor/

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, conteaza foarte mult.

| 90210 a răspuns:

Nu e. Eu spun ca 30 e ideal...dar fiecare cu parerea lui

| anonim_4396 a răspuns (pentru 90210):

Corect e de ajuns numai de la 30 in sus.

| LPCTSTR a răspuns (pentru 90210):

Fu*k it, de ce nu 50, doar mai-mai era nenea Hitler sa ne faca baieti dotati cu un metru de "jucarie", blonzi si cu ochi albastri.

| SoareDaniel a răspuns:

Mai da si mie din a ta laughing) cu 22 de cm o faci sa verse lacrimi de crocodil, mica si jucausa asa se zice din batranirolling on the floor