| anonim_4396 a întrebat:

Ce cauta un barbat sa gaseasca la amanta?! happy se se distreze doar thinking sau poate sa existe si sentimente sicere tongue ...b.bye

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Cred ca undeva acolo exista si sentimente

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tot ce gasea si la nevasta-sa inainte sa se insoare cu ea.
Sentimente, inclusiv.

| anka89 a răspuns:

Deci cauti in continuare raspunsuri sa vezi ce va iesi? sentimente sincere? o sa ramana de vazutwinking

Janina
| Janina a răspuns:

Eu cred ca un barbat cauta in alta parte, pentru ca acasa ceva nu merge bine. nu cred ca pleaca niciunul de acasa sa-si insele nevasta de prea mult bine. cei mai multi raman cu nevasta din cauza copiilor, a parintilor sau poate doar din obisnuinta.

| maytha a răspuns:

La marea majoritatea barbatilor isi iau amanta pentru ca sotia numai au timp de ei, din diferite motive ex: copil mic, serviciu etc.
sunt si dati cand barbatu ajunge sa se indragosteasca de amanta si deaceia divorteaza acum depinde si de dragostea barbatului pentru soti
alti cauta amnte pentru o experienta noua tongue

| ramona90 a răspuns:

Sa,se happyemotile

| ramona90 a răspuns:

Of Janina, nu ma bate pe mine happynorocul astatongue

| ramona90 a răspuns:

Anca happy mersi pentru incurajare,, tbkrolling on the floor