| Jameson a întrebat:

Ce conteaza mai mult intr-o relatie pentru voi sexul sau dragostea adevarata?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand ai suflet si minte,esti in cautarea dragostei reale,a jumatatii tale care e undeva acolo,ratacita printre straini.
Sexul e imperechere instinctuala, il practica orice organism viu.
Iar eu, ma incapatanez sa-mi respect conditia de om.

| ConnstanntiN a răspuns (pentru greece12):

Hmm...punandu-le intr-o balanta reiese ce? (eu sunt de parere ca sunt 50/50 multi nu recunosc asta sau na hai 51% dragoste si 49% sex)

| greece12 a răspuns (pentru ConnstanntiN):

Da,omul este singurul animal dotat cu inteligenta.
Acum,cat la suta ramane animal si cat la suta se considera om,ramane la alegerea fiecaruia,nu?
Eu,insa, aleg dragostea adevarata cu ochii inchisi, include sexul fara sa-l caute cu tot dinadinsul...happy

| ConnstanntiN a răspuns (pentru greece12):

laughing imi place de tine laughing lasi sa se interpreteze, e ok...inteleg unde bati tongue (esti fata banuiesc thinking)

| greece12 a răspuns (pentru ConnstanntiN):

Multumeschappy
Si banuiesti bine!

| ConnstanntiN a răspuns (pentru greece12):

Nu face nimic tongue

| Negative a răspuns:

Yep,sexul,pentru ca daca nu ar fi bun,pur si simplu ne-am insela,dragostea adevarata nu-i problema, pentru ca nu esti cu cineva doar asa, sa fii cu cinevawinking.

| lenutza001 a răspuns:

Conteaza dragostea adevarata si fii atent aici de ce :pentru ca atunci cind iubim cu adevarat si ne simtim bine alaturi de acea persoana, indeosebi avem mare incredere in ea atunci poti fi sigur ca vei avea parte si de sex si de fericirea adevarata alaturi de persoana iubita dar daca nu atunci vei avea parte de un sex neplacut sau poate placut doar pentru 1 ora si nimic mai mult...concluzia e de partea ta,. bafta. funda!

| Ele93 a răspuns:

Sexul Violul si atata laughing