| IonGeorgica a întrebat:

Ce credeti ca am daca cand ma uit la o fata simt ceva in stomac de imi vine sa lesin, si nu este foame.

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

O fi gramatica saraca, tu o chinui te chinuie si ea pe tine. "ca cand" "cacand" get it?

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Îţi spun eu ce este, ai doar "fluturi" în stomac happy. Şi eu simt emoţie când mă uit la băiatul plăcut de mine şi creşte un fel de emoţie, dar se transformă în euforie şi extaz. Nu ai nimic, stai calm happy.

| IonGeorgica explică (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Da si in toata ora de informatica numa' la fata aia ma gandeam si urlam la ceas sa se termine ora

| zaoo32 a răspuns:

Asa zisi "fluturasi in stomac" esti indragostit lulea (ai dat de dracu) laughing)

| IonGeorgica explică (pentru zaoo32):

Da ma dar asa dintr-o data? M-am uitat si pac!

| zaoo32 a răspuns (pentru IonGeorgica):

"dragoste la prima vedere" se mai intampla happy nu e nimic anormal la asta happy