| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de barbatii care refuza sa isi sarute partenera dupa ce le face blowjob?

Parerea mea e ca sunt niste idioti nespalati si care nu merita atentie!

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Unde nu e cultura, igiena si afectiune, e jale! In cuplurile ok, evident!
Ca la cei care au alte meniuri, nu se recomanda!

| whatevernvm a răspuns:

Daca pana si lor le e scarba de ei, nu mai e nimic de comentat

| KodrutZ a răspuns:

Cite bordeie, atitea obiceie. De ce m-ar durea capul de ce fac altii in dormitor?

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

A ajuns o moda in Romania chestia asta.
Mai ales printre tineri.

De ce dracu nu se spala?
Si de ce le lasa pe fete sa faca asta daca nu se spala?

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Lipsa de educatie, nimic mai mult.

| UzOm a răspuns (pentru anonim_4396):

Scârbos omule. Sigur ce îmi prezinți tu aici sunt oameni?

| corbulalbrosu a răspuns:

Parerea mea este aceea ca unor astfel de "grande f#tadore" ar trebui sa li se taie "ratia" de blowjob, pana le vine mintea la cap. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel ca aia care nu si-o gusta inainte sa aiba pretentia de a li se face oral.
ca vezi duamne, asta i-ar face gay sau fatalai.
orice om normal la cap si-o gusta macar de curiozitate.

trepanati neautentici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Rectific, la fel ca aia care nu si-o gusta inainte sa aiba pretentia de a li se inghite, mai ales.
pentru ca refuza sa o sarute pe aia mai ales sa nu-si simta propriul gust.

| UzOm a răspuns:

Fetișuri mai ciudate sunt sigur că există decât ce ai tu. Mă bucur că nu mă scald cu tine în același rahat.