| Andreea_8316 a întrebat:

Ce credeti despre iubirea la distanta? [dau fundita]

Răspuns Câştigător
| StillMissYou a răspuns:

Salut Andreea eu serios sa-ti spun am avut de multe ori iubire la distanta si mergea si bine uneori si rau dar daca iubirea ii intr-adevar mare inseamna ca va merge bine
Daca va iubiti tare si iubirea ii mare nu gresii ascultati inima ta!
Asteaptal si iubestel chiar daca e departe '' cit mai rarut cu atit mai dragut'' :*
Eu zic ca n-ar trebui sa il lesi chiar daca e departe...
Doar gandeste-te ca totu va fi bine si gandeste-te ca va veni si ziua in care o sa va vedeti :*

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceva ce iroseste timp de pomana.

| Dominicc a răspuns:

NU tine.

| fabiola a răspuns:

In dragoste nu sunt distante, nu sunt obstacole, nu sunt imposibilitati!

| glamour a răspuns:

Exista, dar ca sa dureze o astfel de relatie trebuie sa ai multa incredere in partener, sa comunicati mult, va trebuie rabdare si evident sa nu va bateti joc. Da se poate avea o relatie la distanta, dar depinde numai de cei doi

| ruPfashu a răspuns:

Eu traiesc o asemenea iubire si pot sa zic ca, in dragoste orice e posibil. Nu exista distanta, obstacole etc. Atata timp cat iubesti si lupti pentru ceea ce vrei, nimic nu iti poate sta in cale. Pe noi ne despart 500km, dar, desi e atat de departe, pentru mine a fost aproape totdeauna.

| MindExplode a răspuns:

Buna

Eu cred ca e iubire foarte distanta nu poti vedea ochii iubitului cind vorbeste nu stii daca minte sau spune adevarul.Eu nu sunt de acord cu asa relatii dar daca iubesti totul e posibil.
Fundahappyhappy

| spawn_9673 a răspuns:

E o mare porcarie...Am avut si eu vreo 3 si nici una nu a mers happy. Bafta!

| Issa_3404 a răspuns:

Nu tine` straight face e altceva sa vorbiti la telefon/mess si altceva sa fie langa tine` happy

| duscha a răspuns:

Nu o sa tina ft mult iti spun din propria experienta

| codrut_3865 a răspuns:

Poi. Sti cum e proverbul ala romanesc "ochii care nu se vad se uita" asa ca te sfatuiesc sa nu porti o iubire la distanta.