| MazareanuSephora a întrebat:

Ce credeti dezpre fetele care nu na mai sunt virgine la varsta de 15-16ani?

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Alegerea lor, doar ca e varsta la care nu mai gandesc deloc, dar deloc bine si ajung sa o faca cu ala care cred ele ca o sa le fie alaturi pe veci, dar dupa ce a obtinut ce a vrut le lasa si ele sufera(majoritatea)...

| RAY a răspuns:

Nu asta conteaza, ce importanta are asta, si inainte erau fete care stateau cu un barbat de la 16 ani, diferenta e ca in ziua de azi fetele multe sunt infidele si nu merita sa isi pierzi timpul cu ele decat o noapte si cam atat

| Freya1 a răspuns:

E treaba lor doar ca ar trebui sa se gandeasca bine daca nu se grabesc, daca merita, ce vor face mai departe etc.

| Hammurabi a răspuns:

Dar tu ce crezi despre cele care nu mai sunt virgine la 12 ani?

| SG1995 a răspuns:

La varsta asta mi se pare normal, o parere proasta am de pustoaicele de 12-13 ani care fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo lor ca sunt rare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 mi se pare cam putin.16 e mai rezonabil.

| Bernardus a răspuns:

Dupa 15(varsta legala) e treaba lor. De obicei tind sa nu fiu de acord cu feministele cand e vorba de vest, in vest femeia nu e opresata in niciun fel, in Romania, totusi, multi inca vad virginitatea ca fiind un fel de indicator al valorii unei femei, ceeace e trist

| ngina a răspuns:

Că sunt foarte indisciplinate

Răspuns utilizator avertizat
| Alesya27alesia27 a răspuns:

Nu trebuie sa ne șocăm cand auzim că nu mai sunt virgine fetele de 15-16 ani, să fim seriosi suntem in secolul 21. Mai rău e de alea care au copii la varsta asta, eu cunosc fete de genu, fugite de acasa cu 2 copii si vai de capul lor. Mie mi se pare totul ok daca o fac protejate. Adica nu sa ramana cu burta la gura si după să se intrebe oare de ce o vorbeste lumea. Nici avort nu e bine să faci, e maare păcat. Deci daca o fac cu prezervativ e totul ok, nu e nimic iesit din comun.

| thesnake02 a răspuns:

Dacă se protejează, nu văd de ce nu

| corinai26 a răspuns:

E ok...
La urma urmei fiecare face ce vrea.
E mandria ei, nu vad care ar fi problema altcuiva.