| Razvanfp4 a întrebat:

Ce fac daca m-a muscat fata prea tare de testicul? ma doare ingrozitor

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte slaba gluma

acum insa pentru informare generala, muscatura de om e foarte periculoasa, se poate infecta foarte rapid

| Violleta2022 a răspuns:

Asa-i cand o fortezi sa faca sex cu tine, te musca de ce apuca.
Zi mersi ca nu ti-a muscat penisul de tot, sa ramai cu jumatate din el.

| dullcat a răspuns:

Pe viitor iesi cu fete care nu musca?

| LordCristobal a răspuns:

Du-te la spital.laughing))

| Razvanfp4 explică (pentru LordCristobal):

Nu pot sa ma misc din pat, am ramas in pozitia aia de aseara laughing)

| Lightdark a răspuns:

Nasol bro îmi închipui ce durere ai avut eu odată mi-am prins ***** la pantaloni date cu alifie și consultă un medic

| ruxybelle27 a răspuns:

Musca-l pe celalalt

| valeriucernati a răspuns:

In cazuri de genul eu gasesc urmatoare metoda eficienta:
Amesteci otet, sare, iod si alcool sanitar intr-o cescuta. Pui la fiert 10 minute. Daca este iarna, lasi geamul deschis sa se faca racoare. Apoi iei amestul si il aplici pe zona iritata.
DACA NU MERGE, RECOMAND O VASECTOMIE.