| tinutza_6709 a întrebat:

Ce faci cand prietenul tau pleaca undeva pentru cateva zile si nu da niciun semn de viata? A, si nici nu raspunde la telefon at wits' end

14 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu? Hm... Daca imi fac griji pentru el si sanatatea lui... Ii trimit un sms sa-l intre daca e ok, daca a ajuns bine si daca e totul bine...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu vreau sa te sperii. Dar sti ce am patit eu? Am fost in aceas situatie ca si tine. El era plecat si nu raspundea la tel, nu dadea nici sms si cand a venit inapoi ne-am certat groaznic.
Asa ca ai grija.Mai insista cu telefoanele.winkingCand o sa vina inapoi o sa vb cu el.Insa vb calm.big grin

| marsy a răspuns:

Mdea. nu e bine asta. Inseamna k uita de tine! Prietenul meu invata in afara orasului sh ma suna in fiecare zi. sau sms. Dar peste un timp nu ma suna cu saptaminile... sh ne-am despartit...
Ai grija.sa nu uite de tine!

daca nu rs la tel. poate are vreun motiv. Off baietii estia love struck

mira
| mira a răspuns:

Te inarmezi cu rabdare.Nu faci presiuni. Te interesezi la intoarcerea lui ce motive a avut sa nu comunice.

| M.J. a răspuns:

Poi eu una mi-as face griji...

| cotzobel a răspuns:

Ei ce poti sa faci? il astepti pana se intoarce si ii ceri explicatii... poate nu a avut credit, telefonul la el etc... poate ca are nevoie de un timp, poate ca ceva s. a intamplat intre voi inainte ca el sa plece.Fii linistita ca iti va explica...increderea si comunicarea sunt cele mai importante intr. o relatie...bafta!

| deiutza_9183 a răspuns:

Pai simplu astept sa ma caute elwinking
daca te iubeste o va face...

| AllenTJ a răspuns:

Nu faci nimic, poate are nevoie de timp de gandire, nu stiu. Sincer pe mine ma enerveaza fetele care preseaza, eu sper sa nu faci si tu asa, ca nu se stie...

| DarKJoKeR a răspuns:

Pai... unde a plecat? de ce nu raspunde? are telefonul cu el?

| alexusfabio a răspuns:

Mi-asi face si eu de cap cu un alt baiat!

| Ninja-Mistress a răspuns:

Ii zic pa...defapt..nici nu-i zic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este imposibil sa nu ma supar. iti dai seama ca as fi ingrijorata si mi-as pune tot felul de intrebari. unde, ce o face, cu cine e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M'as duce dupa el sa vad ce facebig grin!
Dar asta fara ca el sa afle.big grin

| tinutza_6709 explică:

Era la mare... fara mine. ceva cantonament cu echipa de volei. acum s-a intors si e bine. Merci oricum pentru sfaturi. Voi stii ce sa fac daca se mai intampla happy