| geny_1997 a întrebat:

Buna am 5 luini de cand stau cu un baiat si se pare ca nu stiu ce are ca nu imi mai raspunde la telefon de vreo doua zile nu stiu ce sa fac imi e dor de el si vad ca nu mai da niciun semn de viata o doamne sunt asa de dificili baieti astea

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Intradevar baietii sunt foarte dificili, dar stai linistita, cine stie ce s-a intamplat, poate afost pedepsit, poate este intr-o faza proasta si vrea sa fie singur! Nu-l mai pisalogi, lasa-l un pic singur, si daca fuge din lesa, ei bine...vai de el! Nu incerca sa clarifici lucrurile prin telefon, sau pe mess, cea mai buna davoada, ca totul a fost o simpla neintelegere, este pur si simplu sa stati fata in fata, si sa ii spui problemele tale, nedumeririle, si restul! Bafta!

Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Exact asta mi se intampla si mie in acest moment. Se pare ca baietilor le merge tehnica "cu cat esti mai indiferent cu atat esti mai cautat". Intra-i in joc nu il mai suna si lasa-l pe el sa te caute.
Succes :*

| L7L a răspuns:

Baieti dificili?laughing cred ca glumestistraight face