| mcrenma a întrebat:

Ce imi puteti spune despre secretiile anale. Este ceva normal? Sau pot fii cauzate de sexul anal?

2 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Normal ca e din cauza sexului anal daca ai facut sex anal neprotejat poti avea secretii dar daca ai folosit prez. poate nu e de la asta si poate ca te ai iritat sau ai facut o boala din cauza ca stai mult in fund sau daca nu te speli cum trebuie ar fi bine ca acea persoana (daca nu esti tu) sa se duca la un medic

| tina19 a răspuns:

Daca ai asa ceva du-te de urgenta la medic.Pot aparea complicatii urate.Ia-ti inimioara in tinti si fa-ti un consult.tot raul va fi spre bine.Mult succes.