| kito_2036 a întrebat:

Ce inseamna atunci cind deseori ametesc, mi se intuneca tot in fata ochilor, si ajunge sa cad pe jos... imi curge foarte mult singe din nas!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E ceva rau nu e bine deloc mergi la medic.

| gigiro a răspuns:

Inseamna ca esti bolnava,cel putin suferi de anemie. De urgenta la medic, pentru ca repercursiunile pot fi fatale. Episaxisul, e si mai grav.

| alexutza003 a răspuns:

Inseammna ca ar trebui sa mergi la doctor ar putea fi n probleme

Răspuns utilizator avertizat
| lAuRitAs a răspuns:

Esti anemic. si eu am fost am scapat cu cateva injecti si mancare santoasa din gradina precum, ciorba de spanac, mancare de urzici, nu prea mi-a placut dar a trebuit sa fac sacrificiu sa nu mai fiu anemic... sper ca te-am ajutatwinking

| kito_2036 explică:

... mi-e frica sa-i zic mamei...ca pot face mai rau. nu vreau sa o pun pe keltuiala

| kito_2036 explică:

manik de 2 ori pe zi
nu pot cere ajutor din partea mamei ( tata nu am)
daca i voi spune ceva ca mii rau sa ceva de genu ista... o sa fie mai raushi asa sunt takinata si injosita zilnik
imi pare ca intr-adevar nu am sens in viata
nu am posibilitate de a avea prieteni nu sunt iubita de nimeni.mama spune ca am numai minusuri. nu pot face nimic shinka sentimpla asa lucruri cu mine
sper o data sa adorm si sa nu mai mai trezic sa kinui pe cineva, si singura sa ma kinui

| adyth a răspuns:

Cumva nu prea mananci? Esti sigur anemica, se poate sa ai si probleme cu tensiunea daca'ti da sangele pe nas...du'te la doctor, si bineinteles ca parintii tai trebuie sa stie de tine...de'aia'ti sunt parinti.

| calugaruandreea a răspuns:

Esti cumva anemica? ar trebui sa mergi sa consulti un doctor! s-ar putea sa ai si lipsa de calciu.