| CristinaCristina3 a întrebat:

Ce inseamna cand un prieten te mângâie usor pe picior de sus pana jos si te intreaba daca vrei sa stai la el in brate? Stiu ca suna ciudat, dar vreau sa aflu. Multumesc mult.

10 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Specifica mai clar, cat de sus? Ca daca e doar pana la genunchi, atunci e clar ca vrea sa te tina-n brate... daca e mai sus, atunci e clar ca nu! happy Bafta

| CristinaCristina3 explică (pentru maradi3):

Pai de intre genunchi si talie... mai jos de talie.

| maradi3 a răspuns (pentru CristinaCristina3):

Clar,vrea doar sa te tina in brate! Sper ca n-ai ramas gravida de cand nu ti-am raspuns nuuu? happy

| OnuOnulică a răspuns:

Posibil te place.

| CristinaCristina3 explică (pentru OnuOnulică):

Ayi s+a uitat insistent la mine rolling on the floor. Posibillllll.

| CristinaCristina3 explică (pentru OnuOnulică):

Azi s-a uitat insistent la mine= ))

| Alcyon a răspuns:

Vrea sa ti-o puna.

| OwlMyGod a răspuns:

Cred ca inseamna ca vrea sa ti-o traga...

| CristinaCristina3 explică (pentru OwlMyGod):

Nu credthinking Adica râdem impreuna... ma mângâie pe picior si câteodată ma strange in brate.

| Deliiaaa a răspuns:

Te place.